AZ-AL Turizm’e 41 adet Mercedes-Benz Sprinter

0
1846
Mercedes-Benz-Otomotiv-Hafif-Ticari-Araclar-Az-Al-Turizm-41-Adet-Sprinter-Teslimati-(1)
Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş., AZ-AL Turizm’e 41 adetlik Yeni Sprinter teslimatını Gülsoy Otomotiv Florya’da gerçekleştirdi.

Yurtiçinde yolcu taşımacılığı alanlarında hizmet veren AZ-AL Turizm, 38 adet Sprinter 16+1 Servis Taşıtı ve 3 adet Sprinter 18+1 Okul Taşıtı ile filosunu gençleştirdi. Toplamda 41 adet araç, Mercedes-Benz Gülsoy Otomotiv Florya Şubesi’nde AZ-AL Turizm’e teslim edildi. AZ-AL Turizm, araç alımlarında Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in avantajlı kredi imkânlarından yararlandı.

Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz ve AZ-AL Turizm Nakliyat Genel Müdürü Aziz Baş

Gerçekleştirilen teslimat töreninde AZ-AL Turizm Nakliyat Genel Müdürü Aziz Baş ve Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Baş’a araçlar, Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Pazarlama ve Otomobil Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy ve Gülsoy Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Müdürü Ebru Taşkın Kocagil tarafından teslim edildi.

Mercedes-Benz-Otomotiv-Hafif-Ticari-Araclar-Urun-Grubu-icra-Kurulu-uyesi-Tufan-Akdeniz
Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz

Mercedes Benz Otomotiv Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, teslimat töreninde şu açıklamayı yaptı: “1996’dan günümüze Türkiye’deki yolcu taşımacılığında standartları belirleyen Sprinter, 2019 yılında segmentinin en fazla tercih edilen aracı olarak markamızın bu alanda lider olmasını sağladı. Bu başarının ardında ürünümüzün konfor ve güvenlik gibi üstün özelliklerine ek olarak, müşterilerimize sağladığımız uygun finansman koşulları, yaygın servis ve güvenilir satış sonrası hizmetlerdeki avantajlarımız etkili oluyor. Hem yolcu hem de okul servisi alanlarında 2019 yılının lideri konumundaki Yeni Sprinter ile filosunu gençleştiren AZ-AL Turizm’in, yeni araçlarıyla alanlarında en iyi hizmetleri sunmaya devam edeceğine inancımız sonsuz. AZ-AL Turizm Nakliyat’ın Genel Müdürü Aziz Baş başta olmak üzere, tüm Gülsoy Otomotiv çalışanlarına, bu alım-satımı gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyor, şirketlere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Mercedes-Benz-Otomotiv-Hafif-Ticari-Araclar-Az-Al-Turizm-41-Adet-Sprinter-
AZ-AL Turizm, yeni teslim aldığı 38 adet Sprinter 16+1 Okul Servis Taşıtı ve 3 adet Sprinter 18+1 Okul Servis Taşıtı ile yolcu taşımacılığındaki hizmetlerini güçlendiriyor.

AZ-AL Turizm Nakliyat Genel Müdürü Aziz Baş ise şöyle konuştu: “Bireysel olarak 1990 yılında başladığımız öğrenci taşımacılığını 1996’da AZ-AL Turizm adıyla kurumsallaştırdık. Her geçen gün daha kaliteli ve güvenli taşımacılığın adresi olarak ‘Geleceği Taşıyoruz’ sloganıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Öğrenci taşımacılığı ile başladığımız kapsamımızı zaman içerisinde personel ve turizm taşımacılığı, sigorta aracılık hizmetleri, operasyonel araç kiralama iş makineleri kiralamayla genişlettik. Okul ve personel taşımacılığındaki filomuzu 41 adetlik yeni Mercedes-Benz Sprinter ile gençleştirerek müşterilerimize konfor ve güvenlik anlamında en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Başta Mercedes-Benz yetkilileri olmak üzere Gülsoy Otomotiv yöneticileri ve bu alımı gerçekleştirmemizde uygun kredi imkânları sağlayan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkürlerimi sunuyor, araçlarımızın hem şirketimize hem de Mercedes-Benz ailesine hayırlı olmasını diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here