AYS Uluslararası Nakliyat, Volvo FH16 750 BG ile filosunu güçlendirdi

0
1776
TIM_AYS_Teslimat
AYS Uluslararası Nakliyat, araç filosuna Volvo FH16 750 BG’yi dahil etti.

Temsa İş Makinaları, ağırlıklı uluslararası bürokratik nakliye hizmeti veren AYS Uluslararası Nakliyat’a kendi sınıfındaki en yüksek beygir gücüne sahip kamyon olan Volvo FH16 750 BG satışı gerçekleştirdi.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle nakliye, depolama ve uluslararası bürokratik taşımacılık alanında uzman olan AYS Uluslararası Nakliyat, araç filosuna Volvo FH16 750 BG’yi dahil etti. 750 BG ile sınıfındaki en yüksek beygir gücüne ve 3550 Nm azami torka sahip bu güçlü kamyon, I-Shift overdrive şanzıman, konforlu geniş kabin, retarder ve güçlendirilmiş VEB+ motor freni ile öne çıkıyor. ADR belgesi bulunan ve Euro 6 Step D yönetmeliğine uygun çevre dostu Volvo FH 16 750 BG, verimli yakıt tüketimiyle de avantaj sağlıyor.

AYS Uluslararası Nakliyat ortakları Mehmet Bağdat ve Yasin Şimşek ile Temsa İş Makinaları Marmara Saha Satış Müdürü Ufuk Ulus’un katıldığı teslimat töreni firmanın İstanbul Bahçeşehir’deki merkezinde gerçekleşti.

TIM_AYS_Teslimat-dikey
AYS Uluslararası Nakliyat, Volvo FH16 750 BG ile filosunu güçlendirdi

Mehmet Bağdat, teslimat töreninde “Koşulsuz müşteri memnuniyeti vizyonumuz doğrultusunda sınıfının en güçlü motoruna sahip Volvo FH16 750 BG’yi filomuza dahil ettik. Filomuz bünyesinde Volvo araçlarımız vardı. Dolayısıyla markanın ürün performansına ve kalitesine aşinayız. Volvo Trucks markasının sürdürülebilir yüksek performansı yeni alım kararımızda önemli rol oynadı. Temsa İş Makinaları’na da çözüm ortağımız gibi hareket ettiği için teşekkür ederiz.” dedi.

Yasin Şimşek ise “Sektör tecrübemizi genç ve dinamik kadromuzla birleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle kurumsal nakliyeye yeni bir boyut kazandırdık. ‘Her taşıma kendi taşımamızdır’ ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Hizmet odaklı vizyonumuzla aynı bakış açısına sahip Volvo Trucks markasıyla çalışmaktan çok memnunuz. Volvo FH16 750 BG’yi yüksek beygir gücü, yakıt verimliliği ve yaygın yetkili servis ağı sebebiyle tercih ettik. Zamanında teslimat ilkemiz doğrultusunda 2020’de araç yatırımlarımız devam edecek. Bu alımlarda yüksek uptime süresi ve yaygın yetkili servis ağı sebebiyle Volvo Trucks ile yola devam etmeyi düşünüyoruz.” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here