Volkswagen Ticari Araç’tan Auto Credit fırsatı

0
303
volkswagen-CV_range_gorsel
Volkswagen Ticari Araç’ın Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modelleri için geçerli olan Volkswagen Auto Credit ile kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle araç sahibi olabiliyorlar.

Volkswagen Ticari Araç, düşük aylık kredi ödeme tutarı ve kısa aralıklarla aracın yenilenmesi gibi avantajlar sunan Auto Credit uygulamasını eylül ayında devreye aldı. Volkswagen Ticari Araç’ın Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modelleri için geçerli olan Volkswagen Auto Credit ile kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle araç sahibi olabildikleri gibi, uygulamanın vdf’nin geri alım garantisi gibi avantajları da bulunuyor.

Auto Credit kapsamında Caddy Trendline modeli aylık 1020 TL, Caravelle Trendline modeli 2038 TL , Transporter City Van 1619 TL ve Amarok Highline modeli 3509 TL gibi başlangıç taksit tutarları ile satın alınabiliyor.

Tüm Volkswagen Ticari Araç modellerinde kredili alımlarda yüzde 1,29 faiz

Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliğiyle yapılan kredi kampanyası ile 48 aya kadar yüzde 1,29 faiz oranıyla istenilen Volkswagen Ticari Araç modeline sahip olunabiliyor. Kredi fırsatları 30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here