MAHLE’den Azerbaycan’da konferans

0
343
MAHLE-AZERBAYCAN-(1)
Azerbaycan’da MAHLE yetkili satıcısı Active Group tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen konferans, 17-18 Eylül 2019 tarihleri arasında Bakü şehrinde gerçekleşti.

MAHLE Aftermarket Türkiye, yurtdışı temaslarını sürdürüyor. Azerbaycan’daki en büyük aftermarket toptancılarından biri ve aynı zamanda MAHLE yetkili satıcısı olan Active Group tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen konferans, 17-18 Eylül 2019 tarihleri arasında Bakü şehrinde gerçekleşti.

Active Group’un ürün tedarikçileri ve müşterilerini bir araya getirdiği organizasyona çok sayıda tamir ustası ve yedek parça satış uzmanı katılım gösterdi.

Active Group Genel Müdürü Elshad Huseynov’un açılış konuşması ile başlayan konferans, katılımcı markaların ürün tanıtımları ve teknik seminerleri ile devam etti. Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’dan gelen pek çok sayıda iş adamının da yoğun ilgi gösterdiği konferans, network toplantıları ve gala gecesi ile sona erdi.

Konferans ardından konuşan MAHLE Aftermarket İhracat Satış Müdürü Süleyman Açıkbaş, “Sorumluluğumuzda olan Azerbaycan pazarında iş ortağımız Active Group ile sürdürülebilir iş hacmimizi artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here