FIAT Professional’a “İtibarlı Marka” ödülü

0
243
FIAT Professional
Ödül, düzenlenen törende Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen tarafından FIAT Professional Pazarlama Yöneticisi Ebru Bahtiyaroğlu’na ve Pazarlama İletişim Yöneticisi Erdal Fettahoğlu’na takdim edildi.

FIAT Professional, en prestijli ödüller arasında yer alan “The ONE Awards-Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” ticari otomotiv kategorisinde ‘Yılın İtibarlısı’ ödülüne layık görüldü. 10 yıldır düzenlenen araştırma 70 kategori üzerinden 12 ilde bin 200 kişiyle yapılan yüz yüze görüşme ile gerçekleştirildi.

FIAT Professional’ın “Yılın İtibarlı” markası ödülünü aldığı araştırma Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle yapılıyor. Marka bilinirliği, yakından tanınma, güven, farklılık, tavsiye edilme, ticari faaliyetlerini destekleme, inovasyon, sosyal sorumluluk faaliyetlerinin beğenilmesi, iletişim ve reklam faaliyetlerinin beğenilmesi ile genel beğeni gibi çok sayıda kriterin baz alındığı “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonucunda “The One Awards” almaya hak kazanan FIAT Professional, halk jürisinin beğeni oylarıyla “Yılın İtibarlı Markası” seçildi. Ödül, düzenlenen törende Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen tarafından FIAT Professional Pazarlama Yöneticisi Ebru Bahtiyaroğlu’na ve Pazarlama İletişim Yöneticisi Erdal Fettahoğlu’na takdim edildi.

FIAT Professional ailesi 2023 yılında da Türkiye hafif ticari araç pazarında 68 bin 276 satış adedi ile yüzde 25,7 pazar payı elde etmiş, hafif ticari araçlar ürün gamının minivan sınıfında yer alan güçlü oyuncusu Fiorino da 42 bin 250 adetlik performansıyla, segmentinde en çok tercih edilen model olmuştu. Markanın ürün gamı içinde ayrıca Doblo, Ducato, Scudo ve Ulysse gibi her ihtiyaca uygun çözüm üreten güçlü modeller yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz