AUTO KING ve Groupama Sigorta “Oto Ekspres’O” projesi eğitimlerini sürdürüyor

0
1133
AutoKing-Satis-ve-Pazarlama-Direktoru-Erkan-Kirac-(2)
AutoKing Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç

Önder oto bakım ve onarım markası Auto King, 6 yıl önce Groupama Sigorta ile önemli bir projenin startını verdi. Proje kapsamında Groupama Sigorta çağrı merkezi çalışanlarına; müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin artırılması, zamanın verimli yönetimi ve mevcut iş potansiyelinin yükseltilmesi açısından “Oto Ekspres’O” projesinin detayları anlatıldı.

Auto King ve Groupama Sigorta, sektörde gelişimini sürdürülebilir kılmak amacıyla 6 yıl önce Groupama Sigorta ile “Oto Ekspres’O” projesini hayata geçirdi.

Eğitim kapsamında Auto King Hasar Operasyon Direktörü Safiye Kanar ve Groupama Sigorta Çağrı Merkezi Müdürü Hanife Sümer Akkaya, Groupama Sigorta çağrı merkezi çalışanlarına Oto Ekspres’O projesi ile ilgili kapsamlı bir eğitim verdi. Safiye Kanar ve Hanife Sümer Akkaya, katılımcılara müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin artırılması, zamanın verimli yönetimi ve mevcut iş potansiyelinin yükseltilmesi açısından Oto Ekspres’O projesinin önemini detaylı olarak vurguladı.

AutoKing-04
Auto King ve Groupama Sigorta, sektörde gelişimini sürdürülebilir kılmak amacıyla 6 yıl önce Groupama Sigorta ile “Oto Ekspres’O” projesini hayata geçirdi.

Oto Ekspres ‘O Nedir?

OTO Ekspres’O, hasar durumunda müşterilerin yararlanabileceği avantajlarla dolu bir hizmet paketi. OTO Ekspres’O ile amaç; Auto King’in kaliteli hizmetiyle Groupama Sigorta’nın ağını birleştirerek hasar anında bireye en kısa sürede yardımcı olmak ve müşteri memnuniyetini artırmak. Bu doğrultuda, üst düzey kalite standartlarındaki servis ağı ile Türkiye genelinde ve KKTC’de hizmet veren AUTO KING ile işbirliği yapan Groupama Sigorta, “OTO Ekspres’O” kapsamında hasar onarımını AUTO KING servislerinde gerçekleştirecek hususi araç sahibi müşterilerine aşağıdaki avantajları ücretsiz sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here