Anadolu Isuzu’dan fırsat dolu kampanya

0
408

Anadolu Isuzu; kamyon, kamyonet ve pick-up araç satın almak isteyenler için kasım ayında çok avantajlı bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Kampanya kapsamında 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz uygulanırken yüzde 18’lik KDV’nin yüzde 1’e düşmesiyle de Isuzu marka araçlar çok daha avantajlı hale geliyor.

Türkiye’nin en yaygın ticari taşıt satış ve servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, ticari taşıt almak isteyen müşterilerine yılın avantajlı faiz kampanyasını sunuyor. Kampanya kapsamında 50 bin TL’yi 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile kullanarak araç satın almak mümkün.

Kasım ayı boyunca devam edecek olan kampanyaya kamyon ve kamyonet modellerinin yanı sıra Isuzu’nun pick-up sınıfındaki temsilcisi D-Max de dahil olacak. 1.9 litrelik motoru ile sağladığı vergi avantajına ek olarak, bu kredi kampanyasıyla daha da avantajlı duruma gelen Isuzu D-Max, sınıfında öne çıkacak.

Kasım ayına özel avantajlı koşullar, ticari araçlarda KDV oranının yüzde 18’den yazde 1’e düşmesiyle de Isuzu marka araç almak isteyenlerin hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here