AUTO KING ile Gulf Sigorta işbirliği güçlenerek devam ediyor

0
1353
Auto-King-Gulf-Sigorta
Oto bakım ve onarım markası Auto King ile Gulf Sigorta, “Mini Onarım Hizmeti” anlaşmasını yenileyerek işbirliklerini güçlendirdi.

Oto bakım ve onarım markası Auto King ile Gulf Sigorta, “Mini Onarım Hizmeti” anlaşmasını yenileyerek işbirliklerini güçlendirdi. İki şirket arasında yenilenen anlaşma kapsamında Auto King, mini onarım hizmeti kapsayan paketiyle Gulf Sigorta müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vermeye devam edecek.

Auto King ve Gulf Sigorta, geçmiş dönemde imzaladıkları “Mini Onarım Hizmeti anlaşmasını yenileyerek işbirliklerini güçlendirdi. İki şirket arasında yenilenen anlaşma doğrultusundan Auto King, mini onarım hizmetini kapsayan paketiyle Gulf Sigorta müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vermeye devam edecek.

Ayrıca Auto King ile Gulf Sigorta, AKILLI ONARIM HİZMETİ adı altında bir projeyi 15 Nisan 2016 tarihinde hayata geçirdi. Proje kapsamında Auto King,  yılda ortalama 2 bin aracın onarımını gerçekleştirdi. Proje Gulf Sigorta sahiplerine; sınırsız ikame hakkı, hasarsızlık koruma ve vale hizmeti gibi olanaklar da tanıyor.

AutoKing-Satis-ve-Pazarlama-Direktoru-Erkan-Kirac-(2)
Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç

İşbirliğimizin devamı bizi mutlu ediyor

Gulf Sigorta ile yenilenen işbirliğine ilişkin açıklamada bulunan Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç, “Auto King olarak Gulf Sigorta ile işbirliğimizin devam etmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Mini onarım hizmeti kapsayan paketimizle Gulf Sigorta müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vereceğiz. Tabii ki biz Auto King olarak, sigorta kanalında sürdürülebilir bir büyümeyle yolumuza devam etmek için çalışıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here