Auto King, Bodrum servisiyle büyümeye devam ediyor

0
2284

120 bin m2 üzerinde kapalı alan ve yüksek teknoloji ile donatılmış servis merkezleriyle Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veren Auto King, Bodrum’da açtığı yeni şubesiyle birlikte hızla büyümeye devam ediyor.

Auto King, yatırımlarında hız kesmeden franchise ağını genişletmeye devam ediyor. Auto King, bu yatırımları kapsamında Bodrum’da yeni şubesi Bodrum Servis Merkezi’ni açtı. Açılışa Auto King kurucularından Fazıl Yücetin, Auto King üst yönetimi, acente eksperleri ve sigorta şirketlerinin temsilcileri katıldı.

Auto King CEO’su M. Ayhan Dayoğlu, Bodrum servis merkezinin açılış konuşmasında “Türkiye’nin Yetkili Servisi sloganı ile yola çıktığımız bu yeni dönemde, hızlı ama bir o kadar da sağlıklı bir büyüme eğilimine giren Auto King ailesi, arasına katılan yeni üyeleri ile her geçen gün, tüketicisine biraz daha yaklaşıyor, biraz daha güçleniyor. Yeni iş ortağımız Bodrum Servis Merkezi’nin kaliteli ve uygun fiyatlı parça ve işçilik anlayışı ile başta Bodrum olmak üzere tüm çevre yerleşim birimlerinden gelecek talepleri, müşteri memnuniyetinden de taviz vermeden, hızla ve sistematik olarak karşılayacağına olan inancım tamdır.” dedi.

Ayhan Dayoğlu, önceliği İstanbul’a verdiklerini belirterek, hedeflerinin bu yıl içerisinde İstanbul’da yetkili servislerin ve sanayi sitelerinin olduğu bölgelerde altı mobil parça onarım servisi açarken, mini onarım ihtiyaçlarını hızlıca karşılayıp İstanbul trafiğinde zaman kaybetmek istemeyen araç sahiplerine hizmet edecek altı tane de ekspres mini onarım ve bakım servisi açmak olduğunu ifade etti. Ayrıca, İstanbul’un sayfiyesi olarak gördüğü Bodrum’daki bu yatırım için, Bodrum bayisine ve çalışanlarına teşekkür etti.

Ayhan Dayoğlu, sözlerini “Müşteri memnuniyetini daha da artıracak projelere de hız veriyoruz. Zira müşterimizin beklentileri her gün biraz daha yükseliyor. Müşterilerimiz, bir kahve zincirinde gördüğü uygulamayı bir hasar onarım servis zincirinde de görmek istiyor. Yenilenmeyi desteklemek için başlattığımız durum değerlendirmesini kısa süre önce tamamladık. Auto King Franchise sistemine dahil olan servislerin standartlarını tekrar tekrar gözden geçirdik. Standartların arzu ettiğimiz seviyenin üzerine taşınması için ön çalışmalarımızı yaptık, gelişim planlarını hazırladık. Bodrum bunlara en iyi örneklerden biri.” diyerek tamamladı.

Geniş servis ağı ve dünyaca kabul görmüş tedarikçi ve iş ortaklarıyla birlikte başta tüketicileri olmak üzere, sigorta ve filo sektörlerine yüksek kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı, hızlı ve şeffaf hizmetler sunmayı hedefleyen Auto King bu yıldan itibaren servislerini Ekspres mini onarım ve bakım servisleri, Hasar onarım servisleri ve Mobil parça onarım servisleri olmak üzere üç ana kategoriye ayırarak yönetecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz