Norther Global Lojistik’e iki ödül

0
131
FerhatEmanetoglu_NGL_KurucuOrtak
NGL Kurucu Ortağı Ferhat Emanetoğlu, ödüllere ilişkin yaptığı değerlendirmede, yıl boyunca ihracat ve ithalatçılara yönelik verdikleri yoğun taşıma hizmetlerinin karşılığını almaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında taşımalar gerçekleştiren Norther Global Lojistik (NGL), 14. kez düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nde 2 dalda ödüle layık görüldü. Şirket, “Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri(R1/TİO) Birincisi” ve “Yılın Havayolu Lojistik Yöneticisi” ödüllerinin sahibi oldu. NGL Kurucu Ortağı Ferhat Emanetoğlu, ödüllere ilişkin yaptığı değerlendirmede, yıl boyunca ihracat ve ithalatçılara yönelik verdikleri yoğun taşıma hizmetlerinin karşılığını almaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri(R1/TİO) Birincisi” ödülünü üst üste ikinci kez aldıklarına dikkat çeken Emanetoğlu, “Bu ödül, yurtdışı taşımalarımızın öncesinde ve sonrasında yurtiçindeki organizasyonumuzun ne kadar iyi olduğunu kanıtlıyor. Hasarsızlık, zamanında teslim alma ve teslim etme gibi ilkelere oldukça fazla dikkat ediyoruz. Bu sayede yurt dışına yapılacak taşımalar öncesinde en hızlı şekilde organize olup müşterilerimize zaman avantajı sağlıyoruz.” diye konuştu.

Atlas Lojistik Ödülleri’nin, lojistik şirketleri ve yöneticiler için ciddi bir motivasyon kaynağı olduğuna işaret eden Emanetoğlu, gelecek yıl mevcut birinciliklerin yanında farklı alanlarda da ödül almak istediklerini vurguladı.

Emanetoğlu, NGL olarak fuar boyunca hem iş ortakları hem de potansiyel müşterileri ile verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini ve gelecek yıl da burada olmak istediklerini sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here