Atlas Lojistik Ödülleri bu yıl dijital ortamda sahiplerini buldu

0
237
Lojistik-odulleri
Atlas Lojistik Ödülleri bu yıl dijital ortamda verildi.
Renault Trucks

Atlas Lojistik Ödülleri tüm dünyayı etkisine alan salgına rağmen 2020 yılında da sektörün markalarına değer katmaya devam ediyor. Kesintisiz olarak 11. kez düzenlenen yarışmanın ödül töreni bu yıl dijital ortamda gerçekleştirildi.

Atlas Lojistik Ödülleri” yarışmasının ödül töreni 15 Aralık 2020 tarihinde dijital ortamda gerçekleştirildi. 11 yıldır kesintisiz olarak lojistik sektörünün medyası ve sivil toplum örgütlerinin desteği ile devam eden yarışmanın ödül törenine Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Rıza Tuna Turagay, TİM Başkan Vekili ve İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe, sektör dernekleri başkanları ve yöneticileri, iş dünyasının önemli isimleri ve lojistik sektörünün profesyonelleri katıldılar. Törende lojistik sektörünün başarılı markaları ve profesyonelleri ödüllerini alırken; yaptıkları ihracatla lojistik sektörüne iş değeri yaratan başarılı ihracat şirketleri de ödüllendirildi.

Ticaret-Bakan-Yardimcisi-Riza-Tuna-Turagay
Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay

Toplam 68 adayın farklı kategorilerde yarıştığı ve 11 ihracat şirketinin de jüri tarafından ödüle layık görüldüğü ödül töreninde Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay bir konuşma yaparak lojistiğin önemini vurguladı. Özellikle salgın döneminde lojistiğin önemine vurgu yapan Turagay, Türkiye’nin lojistik altyapı yatırımlarına, Kuşak ve Yol Projesi’ne, taşımacılık ve lojistik alanında yapılan düzenlemeler ilişkin bilgiler verdi.

Daha sonra organizasyon komitesi adına İlker Altun, şunları söyledi: “Gönül isterdi ki bunu insanın insana dokunabildiği bir ortamda gerçekleştirelim fakat 2020 özel bir yıl. Umarım seneye tekrar fiziksel ortamda gerçekleştireceğimiz bir törende buluşuruz. Bu çalışmada; emeğini, desteğini, bilgi birikimini ve zamanını esirgemeyerek katkıda bulunan jüri üyelerimiz ve yarışmaya emek veren ekip üyelerimiz de bu çabaları nedeniyle sektörümüzden, kocaman bir teşekkürü hak ediyorlar.

ilker-Altun-Atlas-Lojistik-odulleri
İlker Altun

Toplam 35 ödül sahipleriyle buluştu

atlas-liste

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz