Anadolu Ulaşım, MAN TopUsed’dan 18 adet MAN ve Neoplan aldı

1
2474
Renault Trucks

Anadolu Ulaşım, MAN TopUsed güvencesi altında satın aldığı 18 adet MAN ve Neoplan otobüs ile filosunu daha da güçlendirdi. Anadolu Ulaşım’ın aldığı MAN Lion’s Coach Efficientline ve NEOPLAN Tourliner Efficientline 2+1 VIP araçlardan oluşan otobüs filosu, düzenlenen törenle teslim edildi. Anadolu Ulaşım’a teslim edilen tüm otobüsler, yapacakları 1.050.000 kilometre boyunca tüm bakım, onarım, aşınan parça ve garanti hizmetleri avantajlarını da taşıyor.

MAN Ankara üretim tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Anadolu Ulaşım Operasyon Müdürü Ramazan Koçyiğit’in yanı sıra MAN TopUsed satış ekibi ile Anadolu Ulaşım şirket yetkilileri katıldı.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Anadolu Ulaşım Operasyon Müdürü Ramazan Koçyiğit, filolarını güçlendirmek üzere yaptıkları bu 18 otobüslük yatırımda MAN TopUsed‘un her açıdan sunduğu kurumsal güvence ve avantajların yanı sıra Efficientline serisinin düşük yakıt ve işletme giderlerinin etkili olduğunu dile getirdi. Yolcuların 2+1 koltuklu araçları tercih ederken özellikle MAN ve Neoplan 2+1 VIP araçları yeğlediklerini vurgulayan Ramazan Koçyiğit, tüm bu avantajlarla birlikte tercihlerini MAN ve Neoplan otobüslerden yana kullandıklarını belirterek, bu önemli satın almada emeği geçen herkese teşekkür etti.

TopUsed ile ikinci elde kurumsal MAN güvencesi

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise yaptığı konuşmada dünyanın üretim ve mühendislik devi MAN’ın yeni kamyon ve otobüslerde olduğu gibi küresel organizasyonu TopUsed ile ikinci el araçlara da kurumsal kalitesini ve güvencesini yansıttığını vurguladı. MAN TopUsed ile Türkiye ikinci el pazarında standartları yükselttiklerini ve kurumsal gelişmelere öncülük yettiklerini dile getiren Can Cansu, MAN ve Neoplan araçların üstün özellikleri ile olduğu kadar tüm Türkiye’de yaygın ve rekabetçi satış sonrası hizmetler ile de önemli avantajlar sunduğunun altını çizdi.

Milyon kilometrelik garanti, bakım ve onarım paketleri

Satışı gerçekleştirilen araçların ilk günden bugüne ‘Comfort Repair‘ bakım paketleri ile MAN güvencesinde periyodik bakım ve garanti hizmetleri aldığını, araç üzerindeki bakım dahil her bir parçanın orijinal MAN güvencesinde olduğunu ve MAN yetkili servislerinde takıldığını da vurgulayan Can Cansu, MAN’ın müşterilerine sunduğu eşsiz imkanlara dikkat çekti.

Teslimatı gerçekleştirilen 2015 model MAN ve Neoplan marka otobüslerin mevcut araç kilometrelerinin 500 bin – 600 bin kilometre aralığında olduğunu kaydeden Can Cansu, “Yaptığımız anlaşma sektörde benzeri görülmeyen birçok avantajı kapsıyor. İkinci el pazarında bir örneği bulunmayan garanti, bakım ve onarım olanakları da sağlıyoruz. Bu doğrultuda Anadolu Ulaşım’a teslim ettiğimiz araçların, ilave 1.050.000 kilometrelik tüm bakım, onarım, aşınan parça ve garanti hizmetleri de yapılan anlaşma kapsamında. Beş yıla kadar ve 1.5 milyon kilometreyi aşan sürelerde sabit fiyatlar ile satış sonrası servis destek hizmeti sağlayan MAN, hem yeni araç alımlarında hem de TopUsed ile ikinci el satışlarında müşterilerine eşsiz imkanlar sağlıyor.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz