Anadolu Isuzu’dan Bodrum’a önemli teslimatlar

0
2195
Renault Trucks

Anadolu Isuzu, Bodrum’un üç önemli Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne  toplam 50 adet Isuzu Novo Citi midibüs ile Bodrum Coca Cola Bayisi Özveren Meşrubat’a 23 adet N serisi kamyon ve kamyonet teslim etti.

Anadolu Isuzu, tarihindeki en büyük araç teslimat törenlerinden birini Bodrum’da gerçekleştirdi. Bodrum’un Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri’ne 50 adet Isuzu Novo Citi midibüs ile Bodrum Coca Cola Bayi Özveren Meşrubat’a 23 adet N serisi kamyon ve kamyonet törenle teslim edildi.

Anadolu Isuzu Kamyon, Kamyonet ve Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman, Bodrum Coca Cola Bayisi Özveren Meşrubat yetkililerine günün anısı nedeniyle bir plaket verdi.

Kooperatif teslimat törenine; Anadolu Isuzu’dan Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, Kamyon, Kamyonet ve Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman ile Yerel Kamu ve Özel Müşteri Müdürü Atakan Gürler’in yanı sıra; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı ile Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan İlçe Belediye Başkan Yardımcıları katıldı. Her iki törendeki araçların satışlarını gerçekleştiren Anadolu Isuzu İzmir ve Bodrum yetkili bayi Erdiloğlu Otomotiv adına Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Erdil ile Genel Müdürü Erdal Demir de törende hazır bulundu.

Bodrum Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne teslim edilen Isuzu Novo Citi otobüsler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından kesilen kurdeleyle hizmet başladı.

Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, törende yaptığı konuşmada kooperatif başkanlarına ve belediye başkanına Anadolu Isuzu’yu tercih ettikleri için teşekkür etti.

Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise; “Turizmin gözbebeği Bodrum’da yolcu taşıma araçlarını yenileyerek halka ve turistlere en iyi hizmeti sunmaya çalışan kooperatiflere teşekkür ediyorum.” dedi. Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinden gelen turistlerin ve Bodrum halkının kaliteli, güvenli ve konforlu araçlarla yolculuk yapacak olmasından mutluluk duyduğunu belirten Mehmet Kocadon, “Bodrum’da Anadolu Isuzu markalı araçlarla yolculuk yapan turistler, kendi ülkelerinde de bu araçlara binmek isteyecekler.” şeklinde konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon

Isuzu Novo Citi, kentiçinde kentlerarası yolculuk konforu sunuyor

Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri’nin teslim aldığı ve Anadolu Isuzu’nun Türkiye’de üretimini gerçekleştirdiği Novo Citi midibüsler  7,5 metrelik uzunluğu ile sürücüsüne yüksek manevra kabiliyeti sunarken Euro 6 ölçütlerinde 190 beygirlik turbo dizel motoruyla işletme giderlerini azaltarak işletmecisine katma değer sunuyor.

Modern kumaş koltuklar ve katlanır arka koltuklar ile yolcularına konfor sağlayan ve sınıfının ilk engelli rampasına sahip Isuzu Novo Citi, kentiçi yolculukları daha da keyifli kılıyor. Çift kanatlı ön ve arka kapıları sayesinde yolcular araca tek sıra halinde binerken, bilet kontrolünün yapılması da kolaylaşıyor. Havalı arka süspansiyon ile  sürüş konforu sunan araç, yolcularına kentiçi taşımacılıkta kentlerarası yolculuk konforu sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz