Öney Taşımacılık, operasyonel verimliliği artırmak için Tırsan’ı seçti

0
973

Sunduğu taşımacılık çözümleri ile nakliyecilerin sefer maliyetlerini azaltan Tırsan, Öney Taşımacılık’ın da tercihi oldu. İzmir merkezli hizmet veren firma, filosuna 25 adet Tırsan Perdeli Hafif Maxima Plus katarak tek seferde daha fazla yük taşıyarak verimliliğini artıracak.

Farklı ürün gruplarında yaptığı teslimatlarına son hızla devam eden Türkiye treyler sektörünün önderi Tırsan, Türkiye genelinde soğuk meşrubat dağıtım hizmeti sunan Öney Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri’ne 25 adet Tırsan Perdeli Hafif Maksima Plus satışı gerçekleştirdi. Tırsan Ar-Ge merkezinde geliştirilen ve tek seferde 1.5 ton daha fazla yük taşıma özelliğine sahip, hafif ve ekonomik yapısıyla nakliyecilerin kazancını artıran Tırsan Perdeli Hafif Maksima Plus’ların teslimatı için Tırsan Adapazarı fabrikasında teslimat töreni düzenlendi. Gerçekleştirilen törende araçlar Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Araç Teslimat Sorumlu Uzmanı İhsan Özkan tarafından Öney Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Genel Müdürü Hasan Polatlı ve Filo Müdürü Abdullah Banda’ya teslim edildi.

Öney Taşımacılık güç kazandı

Öney Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Genel Müdürü Hasan Polatlı, dünya taşımacılık eğilimlerini takip eden ve yatırımlarını bu doğrultuda gerçekleştiren bir firma olduklarının altını çizerek, yurtiçi ve uluslararası taşımacılık hizmeti verdiklerini söyledi. “Öney taşımacılık olarak bugüne kadar müşterilerimize en iyi hizmeti sunduk. Bundan sonra da verimli, sorunsuz ve güvenli hizmetlerimiz sürecek.” diyen Hasan Polatlı, filolarında 35 adet Tırsan marka treyler bulunduğunu ve Tırsan kalitesinden ve hizmetlerinden son derece memnun kaldıklarını vurgulayarak, şunları söyledi: “Tırsan ürün kalitesini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Verdikleri satış sonrası hizmetlerle de zaten gönlümüzü defalarca kazandılar. Bunun yanında Tırsan’ın yüksek ikinci el değeri, lojistik operasyonlar için geliştirdiği pratik ve yenilikçi çözümler de Tırsan’ı tercih etmemizde etkili oldu. Yeni aldığımız araçlar ile gücümüzü artırırken filomuzu hafiflettik. Tek seferde daha fazla yük taşıyacağız.

Tırsan Perdeli Hafif Maxima Plus

Tırsan Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen Perdeli Hafif Maxima Plus, çok daha hafif ve ekonomik olması nedeniyle 1.5 ton daha fazla yük taşıma özelliğine sahip. Hafifliği sayesinde boşken yakıt ve işletme giderlerinde tasarruf sağlayan Perdeli Hafif Maxima Plus, sektörün en kaliteli çeliği kullanılarak, dayanıklılığı ve sağlamlığı arttırılan özel Tırsan şasi teknolojisi ile uzun yıllar güvenle kullanım olanağı sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here