Anadolu Isuzu, yetkili servisleriyle Kıbrıs’ta bir araya geldi

0
1044

Türkiye’de ticari taşıtlar konusunda en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, 63 ilden 103 yetkili servisiyle Kıbrıs’ta bir araya gelerek 2018 yılı hedeflerini belirledi.

Ticari taşıtlar alanında Türkiye’nin en yaygın ağına sahip olan ve başarılı yapılanmasıyla tüm Isuzu kullanıcılarına güvenilir ve kaliteli hizmet veren Anadolu Isuzu yetkili servisleri, 6-8 Şubat 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta bir araya geldi. Hem motivasyon sağlamak hem de 2018 hedeflerini belirlemek üzere bir araya gelen 63 ilden 103 yetkili servis yetkilisi, yoğun geçen programla Anadolu Isuzu marka çatısı altında büyük önem taşıyan satış sonrası hizmetleri kapsamında yetkili servis standart ve kriterleri konusunda bilgilendirildi.

Şimdi Değişim Zamanı” mottosuyla düzenlenen yetkili servis toplantısında 2017 yılındaki başarılar, 2018 için agresif büyüme hedefleri ve yeni uygulamaya alınan servis ve yedek parça programları anlatıldı. Anadolu Isuzu, yeni prim sistemini, yeni servis çalışanları ödül programını, daha güçlü ANT yedek parça yelpazesi ile ilgili çalışmalarını, yenilikçi eğitimlerini ve toptancı yedek parça bayilik sistemi ile farklı satış kanallarına açılımını Kıbrıs’ta düzenlenen bu toplantıda duyurdu.

Kıbrıs’taki yetkili servisler toplantısında Isuzu kullanıcılarıyla olan iletişim ağının daha da genişlemesi gerekliliğini kaydeden Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Isuzu yetkili servislerine daha fazla araç girişi, müşterilerle daha güçlü bir diyalog, baştan aşağıya yeni bir çağrı merkezi, 7/24 hizmet ve doğrudan yol yardım desteği gibi konular 2018 yılında satış sonrası hedeflerimizin ve başarılarımızın temelini oluşturacak.” şeklinde konuştu.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan

2017 yılında Isuzu Novociti modelinin sektördeki başarılarına dikkat çeken Tuğrul Arıkan, “2018 yılında alçak tabanlı, ödüllü yeni tasarıma sahip ve düşük işletim maliyetleriyle kullanıcısına değer katan iddialı Isuzu Novociti Life modelimizi satışa sunacağız. Bu araç tanıtımında siz yetkili servislerimizin güçlü, proaktif desteği ve inancıyla başarıya ulaşacağız.” dedi.

Tören sonunda Anadolu Isuzu çatısı altında 10’uncu, 15’inci, 25’inci ve 30’uncu yıllarını dolduran yetkili servisler ile 2017 yılında üstün performanslarıyla başarılı bir yıl geçiren yetkili servislere plaketleri takdim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz