Marcopolo, Karayipler’de varlığını güçlendiriyor

0
644
marcopolo-Viaggio-900
Bölgedeki en büyük tur operatörü olan De Palm Tours, teslim aldığı Viaggio 900 otobüslerle faaliyetlerine devam edecek.

Marcopolo, Volvo ortaklığı ile, Karayipler’de bölgedeki en büyük tur operatörü De Palm Tours’a altı yeni otobüs teslim etti. Volvo B330R 4×2 şasisi üzerine üretilen Viaggio 900 model otobüsler, covid-19 pandemisine bağlı olarak yaşanan kesintinin ardından cruise gemileriyle adalara gelen yolcuların otellerine taşınmasında ve düzenli turizm operasyonlarında kullanılacak.

Latin Amerika Bölgesi Uluslararası İş Birimi Yöneticisi José Luiz Moraes Goes, konuyla ilgili olarak “Her bir pazarın özel gereksinimleri için geliştirilen eşsiz araçlarımızı sunarak Karayipler bölgesinde varlığımızı gedirek giderek güçlendiriyoruz.” dedi.

marcopolo-Entrega-veiculos
Volvo B330R 4×2 şasisi üzerine üretilen Viaggio 900 model otobüsler, cruise gemileriyle adalara gelen yolcuların otellerine taşınmasında ve düzenli turizm operasyonlarında kullanılacak.

De Palm Tour’un 12.5 metre uzunluğundaki Viaggio 900 otobüsleri, USB girişine ve emniyet kemerine sahip 51 Executive model koltuk, iklimlendirme sistemi, ayırıcı duvar, ses ve vídeo sistemi ve monitor, iki izleme kamerası ve elektronik ön hat tabelası ile donatılıyor.

50 otobüsten oluşan bir filoya sahip olan De Palm Tours, 10 yılı aşkın bir süredir Marcopolo’nun müşterisi konumunda. 1960 yılında bir turizm ve taşımacılık firması olarak kurulan şirket, büyüyerek grubun yedi biriminde toplam 400 çalışana ulaştı. Tüm birimler Aruba ve çevresindeki bölgeye gelen ziyaretçiler için eğlence, turizm ve taşımacılığa odaklanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here