Anadolu Isuzu Kişinev Belediyesi’ne Moldova’da eğitim verdi

0
454
isuzu_Moldova_Egitimi_2
Anadolu Isuzu, ilk kez 31 adet Isuzu Citiport aracıyla giriş yaptığı Moldova pazarında, araçların teslim töreninden hemen önce Kişinev Belediyesi sürücülerine kapsamlı bir eğitim düzenledi.

Anadolu Isuzu, ilk kez 31 adet Isuzu Citiport aracıyla giriş yaptığı Moldova pazarında, araçların teslim töreninden hemen önce Kişinev Belediyesi sürücülerine kapsamlı bir eğitim düzenledi.

İhracat pazarlarında büyümesini istikrarlı şekilde devam ettiren Anadolu Isuzu, farklı yurtdışı pazarlarına giriş yapmaya devam ediyor. En son Moldova’nın başkenti Kişinev’de düzenlenen 31 araçlık Isuzu Citiport teslimatını gerçekleştiren Anadolu Isuzu, tören öncesi 19-20 Şubat’ta Kişinev Belediyesi sürücülerine kapsamlı bir eğitim düzenledi. Teslimat öncesinde Kişinev Belediyesi’nin 50 sürücüsüne ve teknisyenlerine eğitim veren Anadolu Isuzu; genel araç tanıtımı, araç kumanda paneli ve düğme işlevleri, ısıtma-soğutma sistemi kumandası, hat tabelaları program yükleme, hat seçme işlevleri, araç ile ilgili yapılması gerekli günlük kontroller, bakım periyodları ve araç sürüş eğitimlerini gerçekleştirdi.

isuzu_Moldova_Egitimi_4
Anadolu Isuzu; genel araç tanıtımı, araç kumanda paneli ve düğme işlevleri, ısıtma-soğutma sistemi kumandası, hat tabelaları program yükleme, hat seçme işlevleri, araç ile ilgili yapılması gerekli günlük kontroller, bakım periyodları ve araç sürüş eğitimlerini gerçekleştirdi.

Avrupa’nın tercihi teknolojik ve ergonomik Isuzu Citiport

Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında ürettiği ve Busworld 2015’te “Avrupa’nın En Konforlu ve Ergonomik Otobüsü” ödülünü kazanan Isuzu Citiport, 2018 yılında ise dünyaca ünlü tasarım yarışması A’Design Award & Competition’da, “Gold A’Design Award” tasarım ödülünü kazanarak konforunun yanı sıra tasarımını da tescillemiş oldu. Citiport’un yan omuz çizgisi, iç mekânın daha aydınlık ve geniş olmasını sağlarken aynı zamanda engelli yolcuların cam bölümünden dışarıyı rahatlıkla izlemesini de mümkün hale getiriyor. Isuzu Citiport’un yan kısmındaki kayar hat levhası görünürlüğü artırırken, dayanıklı malzemeler ile tasarlanan geniş iç hacmi sayesinde yolcularına şehir içi ulaşımda azami konfor sunuyor.

isuzu_Moldova_Egitimi_3
Anadolu Isuzu, teslimat öncesinde Kişinev Belediyesi’nin 50 sürücüsüne ve teknisyenlerine eğitim verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here