Alpet, yılın enerji markası seçildi

0
1050
Alpet akaryakıt istasyonu
Renault Trucks

Altınbaş Holding’in akaryakıt markası Alpet, Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘‘Yılın Enerji Markası’’ seçildi. Bu yıl ikincisini düzenlenen ödül töreninde Alpet, rakiplerini geride bırakarak birinci oldu.

Ekonomi dünyasının en iyi firmalarını bir araya getiren ikinci Marka ve Kariyer Zirvesi, Türkiye Altın Marka Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı. 17 Aralık tarihinde Hilton Hotel Bomonti & Conference Center’de gerçekleşen ödül törenine yurtiçi ve yurtdışından 700’e yakın davetli katıldı. Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım alanında faaliyet gösteren markası Alpet, törenden ödülle döndü.

Halk oylamasıyla yılın enerji markası seçildi

Yeni yatırımlar, işbirlikleri ve sponsorluklarla verimli bir yılı geride bıraktıklarını ve başarılı çalışmalarını taçlandıran Altın Marka Ödülü’nü almaktan gurur duyduklarını belirten Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt, “Bugün burada halkımızın oylarıyla layık görüldüğümüz Yılın Enerji Markası ödülünü alıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların ne kadar doğru olduğunu, aldığımız ödüller kanıtlar nitelikte. Türkiye’nin milli akaryakıt firması olarak çatı kuruluşumuz Altınbaş Holding ve halkımızın ilgisinden aldığımız güç ile her daim bizi ileriye taşıyacak çalışmalara imza atacağız. Emeği geçen herkese, bize oy veren tüm tüketicilerimize Alpet ve Altınbaş Holding adına teşekkürlerimi sunuyorum. Türkiye’nin milli akaryakıt firması olarak çatı kuruluşumuz Altınbaş Holding ve halkımızın ilgisinden aldığımız güç ile her daim bizi ileriye taşıyacak çalışmalara imza atacağız. Emeği geçen herkese, bize oy veren tüm tüketicilerimize Alpet ve Altınbaş Holding adına teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

2018 yılı Alpet için ödül yılı oldu

Yenilikçi projeleri ile ödüller almaya devam eden Alpet son olarak 9’uncu Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında düzenlenen Enerjide Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Eko Petrol istasyonu ile “Sektör Ödülü”nü almaya hak kazandı. Alpet yıl boyu gerçekleştirdiği başarılı yatırımları ile sektörde adından söz ettirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz