Allison Transmission, Türkiye’deki servis ağını genişletiyor

0
1467

Allison Transmission, yetkili distribütörü aracılığıyla dört yeni servis noktasını hizmete sundu.

 Allison Transmission, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü İlkerler Otomotiv’e bağlı olarak Denizli, Gaziantep, Batman ve Bursa’daki yeni servis noktaları ile hizmet ağını genişletiyor.

Allison Transmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge Müdürü Taner Gider, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Yeni servislerimiz ile son kullanıcılarımıza yakınlıkları sayesinde daha hızlı servis ve yedek parça hizmeti sağlama imkanına sahibiz. Müşterilerimize yakın olmak, hem maliyet hem de zaman anlamında onlara avantajlar sunmamıza yardımcı olacak.” dedi.

Allison tam otomatik şanzımanlar, Kesintisiz Güç Teknolojisi ile daha sarsıntısız, kesintisiz, tam güçte vites geçişleri ve iyi ivmelenme sunuyor. Doğru zamanda yapılan otomatik vites geçişleri sayesinde sürücülerin, performansı tam olarak yönetmesi ve iyi araç kontrolü sağlayabilmesi mümkün oluyor.

Taner Gider, konuşmasına şöyle devam etti: “Türkiye’de şehiriçi otobüslerinde artık tam otomatik şanzımanlar tercih ediliyor. Allison tam otomatik şanzımanların avantajlarını tercih eden filoların sayısı her geçen gün arttığından müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamak üzere yeni servis anlaşmalarımızı imzaladık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz