Ford’dan “0 Faiz” ve avantajlı bahar fırsatları

0
1550

Ford, nisan ayında düzenlediği kampanyalarla hem binek hem de ticari modellerde avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ticari taşıt modellerinde sunulan “0 faiz” kampanyası nisan ayında da devam ederken, binek taşıt modellerinde de Dünya Avukatlar Günü ve Polis Bayramı kapsamında özel indirimler sunuluyor. Ayrıca 2016 ve 2017 model tüm Ford Focus ve Courier modellerinde, nisan ayı içinde FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim uygulanıyor.

Binek taşıt modellerinde hukuk ve emniyet personellerine özel indirim

Ford, 5 Nisan Dünya Avukatlar Günü ve 10 Nisan Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümü kapsamında 7-30 Nisan 2017 tarihleri arasında tüm hukuk ve emniyet personellerine 2016 Model Mondeo, Fiesta ST-Line, Focus ST-Line ve tüm 1.0 lt Ecoboost araçlar için perakende fiyat üzerinden yüzde 4, diğer 2016 model taşıtlar ve tüm 2017 model binek taşıtlarda perakende fiyat üzerinden yüzde 2 indirim sunuyor.

Nisan  ayında ayrıca 2017 model tüm binek taşıt modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0.95 faiz imkanı sunan Ford, “Her Şey Dahil Finans Paketi” tercih etmeyenlere ise 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0.99 faiz avantajı sunuyor.

Ticari taşıtta sıfır faiz fırsatı devam ediyor

Nisan ayında tüm Ford ticari modellerindeHer Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında 24 bin TL’ye 20 ay, yüzde 0 faiz (Transit Minibüs ve Transit Camlı Van modelleri kampanyaya dahil değildir) fırsatı sunuluyor.

Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında Ford Transit Minibüs modellerinde 55 bin TL, 12 ay ve yüzde 0 faiz, Courier (Kampanyaya Courier Journey dahil değildir) modellerinde 36 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz fırsatı Ford müşterilerini bekliyor. “Her Şey Dahil Finans Paketi”nden yararlanmayan Ford müşterileri ise Ford Transit Minibüs’e 50 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faiz, Tourneo ve Transit Courier’e (Kampanyaya Courier Journey dahil değildir) ise 30 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz fırsatıyla sahip olabiliyor.

Ford kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi ford yetkili satıcılarından ve www.ford.com.tr internet sitesinden alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz