Allison, Kuzey Amerika’nın ilk tam entegre, sıfır yayımlı elektrikli atık toplama aracı için Oshkosh Corporation’a e-Akslar sağlayacak

0
810
Oshkosh Corporation
Allison Transmission, Oshkosh Corporation tarafından Kuzey Amerika'nın ilk tam entegre, sıfır yayımlı elektrikli çöp toplama aracı için elektrikli aks tedarikçisi olarak seçildi.

Geleneksel, elektrikli hibrit ve tamamen elektrikli araç tahrik çözümlerinin önder tasarımcısı ve üreticisi Allison Transmission, Oshkosh Corporation tarafından Kuzey Amerika’nın ilk tam entegre, sıfır yayımlı elektrikli çöp toplama aracı için elektrikli aks tedarikçisi olarak seçildi. Allison eGen Power 100S, dünya çapındaki topluluklarda çevresel etkiyi en aza indirmek ve gürültüyü azaltmak amacıyla atık yönetimi endüstrisi için özel olarak tasarlanan McNeilus Volterra ZSL elektrikli çöp aracına başarıyla entegre edildi.

Oshkosh Kurumsal Mühendislik Başkan Yardımcısı Michael Moore, konuyla ilgili olarak “Derin teknik ve rekabetçi değerlendirme sürecinin ardından Oshkosh, Allison eGen Power 100S’yi farklı performansı, paketleme verimliliği ve Allison’ın endüstri önderi güvenilirliği ve dayanıklılığı konusundaki ününün yanı sıra Allison’ın ortak müşterilerimize sunduğu yerleşik müşteri destek ağı nedeniyle seçti. Bu işbirliği, Allison’la olan uzun ortaklık ve inovasyon geçmişimize katkıda bulunmaya devam ediyor.” dedi.

Oshkosh, ağır dur-kalk atık uygulamalarındaki eGen Power 100S mimarisi verimlilik avantajının eRCV’nin menzilini genişleteceğini fark etti. Her araç, tandem konfigürasyonda iki eGen Power 100S e-Aks kullanılarak üretilecek ve çalışacağı topluluklarda daha temiz hava ve daha sessiz çalışma sağlayacak. Optimize edilmiş çekiş için bir diferansiyel kilidi kullanılacak.

Allison Transmission Kuzey Amerika Satış, Küresel Kanal ve Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Rohan Barua, şu açıklamayı yaptı: “Allison’ın Oshkosh ile yaptığı son işbirliği, Allison’ın derin teknik ve uygulama bilgisinden yararlanarak dizel, doğal gaz, hidrojen yakıt hücresi ve akü elektrik uygulamalarına yönelik yenilikçi tahrik çözümleri sunma yeteneğimizi vurguluyor ve eGen Power elektrikli aksların atık toplama uygulamalarına hizmet eden bir araca ilk kez uygulanacağını işaret ediyor. Allison, Kuzey Amerika atık pazarında köklü bir tahrik önderi. Oshkosh ile olan bu ortaklık, elektrikli araçların benimsenmesi arttıkça Allison’ın şimdi ve gelecekte müşteri taleplerini karşılamaya devam etmesini sağlamaya yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz