Air France’dan hoş geldin bonusu

0
473
Flying-Blue-Gold
Air France, sadakat programı Flying Blue’nun yeni üyelerini 2000 bedava mil ile ödüllendiriyor.

Air France, sadakat programı Flying Blue’nun yeni üyelerini 2000 bedava mil ile ödüllendiriyor. Seyahatleri daha eğlenceli hale getiren Flying Blue dünyası, üyelerine avantajlar ve özel olarak tasarlanan pek çok hizmete erişim imkanı sağlıyor. Uçtukça bedava uçuş hakkı kazandıran Flying Blue programı, yolcularının seyahat deneyimini zenginleştiriyor.

Dünyanın önder hava yolu şirketlerinden Air France, müşterilerine özel sunduğu Flying Blue sadakat programı ile uçtukça mil puanı kazandırıyor. Flying Blue’nun yeni üyelerine sunduğu 2000 millik hoş geldin bonusu, 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak ilk uçuştan sonra üyelerin hesabına geçiyor.

Harcanan her bir Euro için mil kazandıran Flying Blue, seyahat ederken kazanmak ve kazanılan milleri uçuş, konaklama, araba kiralama gibi pek çok hizmette kullanmak üzere eşsiz bir yol arkadaşlığı sunuyor. Explorer, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere dört farklı üyelik seviyesi bulunan Flying Blue, uçuş türü, mesafe ve seyahat sınıfına göre müşterilerin kartına mil puanı yüklüyor.  Ekstra konfor, ekstra bagaj hakkı, alakart yemekler ve eğlence gibi hizmetlerde harcanabilen mil puanlar ile Flying Blue avantajlı yolculuk deneyimi sunuyor.

Flying-Blue-Gorsel1
Flying Blue’nun yeni üyelerine sunduğu 2000 millik hoş geldin bonusu, 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak ilk uçuştan sonra üyelerin hesabına geçiyor.

İster harca, ister bağışla

Flying Blue kullanıcıları kazandıkları mil puanları Air France tarafından özenle seçilmiş hayır kurumlarından birine bağış yaparak seyahat deneyimiyle fark yaratıyor. İhtiyaç sahiplerine bağışlanabilen miller; Unicef, Wings of Support, WWF, The Ocean Clean Up gibi yüzlerce doğa, çocuk ve hayvan haklarını koruyan yardım kuruluşuna fayda sağlamak üzere kullanılabiliyor.

Ayrıca hoş geldin bonusunu alabilmek için ilk uçuştan sonra airfrance.com.tr internet sitesi üzerinden Flying Blue üyesi olmak üzere kayıt yaptırırken E19TR2 kodunu girmek yeterli. Kod 31 Ağustos 2019’a kadar girilebiliyor ve bonus 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapılan uçuşlarda kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here