Allison tam otomatik şanzımanlı Hyundai Mighty

0
319
Allison-Transmission_Hyundai
Pro Bros Providores, şehrin yoğun ve her geçen gün artan trafiğinde daha verimli çalışmak için filosunu Allison tam otomatik şanzıman donanımlı Hyundai Mighty hafif kamyonlar ile yeniliyor.
Renault Trucks

Sidney’in restoran ve işletmelere meyve-sebze tedarik sağlayan önde gelen tedarikçilerinden biri olan Pro Bros Providores, şehrin yoğun ve her geçen gün artan trafiğinde daha verimli çalışmak için filosunu Allison tam otomatik şanzıman donanımlı Hyundai Mighty hafif kamyonlar ile yeniliyor.

Pro Bros Providores, 2020 yılının ortasında filosuna kattığı dört araç ile Avustralya’da Allison tam otomatik şanzıman donanımlı yeni Hyundai Mighty hafif kamyonları satın alan ilk filolardan biri olmuştu.  

Allison şanzıman donanımlı Hyundai kamyonlar, Pro Bros sürücüleri tarafından çok beğenildiğinden, şirketin genel müdürü Robert Robert, birkaç ay içinde dört tane daha tam otomatik şanzıman donanımlı Hyundai Mighty kamyon alımı planlıyor.

Allison-Transmission_1000-2000
Allison 1000 xFE tam otomatik şanzıman

Robert, açıklamasında “Hafif kamyon segmentinde Hyundai’nin Allison tam otomatik şanzıman donanımını sunması, bizler için satın alım kararında bu araçları diğer markaların önüne geçiren en önemli faktör oldu. Hyundai kamyonların yüksek manevra kabiliyeti, kullanımı kolay ve güvenilir oldukları biliniyor. Sürücülerimiz ise her gün trafikte daha az stres yaşadıklarından dolayı tam otomatik şanzımanlı araçları tercih ediyor.” dedi.

Robert, Hyundai Mighty tam otomatik şanzımanlı araçlarının, kalabalık şehiriçi yollarda kullanımı yorucu ve zor olan dört adet manuel şanzımanlı hafif kamyonunun yerini aldığını belirterek, “Allison şanzıman donanımlı araçlardan memnuniyetimiz nedeniyle 18 hafif kamyonun bulunduğu filomuzu bu araçlarla değiştirmeye karar verdik. Ayrıca referansımız, Sidney Üretim Pazarı’ndaki beş diğer hizmet sağlayıcısının daha tam otomatik şanzımanlı Hyundai hafif kamyon satın almasını sağladı.” dedi.

Hyundai Mighty kamyon, manuel ve otomatikleştirilmiş manuel şanzımanlara kıyasla daha iyi araç ivmelenmesi, yüksek verimlilik, daha sarsıntısız vites değiştirme kabiliyeti, daha kolay kullanım ve yüksek sürücü konforu sunan Allison 1000 xFE donanımı ile sunuluyor. İlk hareket anında yüksek performans sunan ve debriyaj değiştirme gerekliliğini ortadan kaldıran patentli bir tork konvertörü kullanılıyor.

Allison-Transmission_Hyundai-kapi
Şirket, birkaç ay içinde dört tane daha tam otomatik şanzıman donanımlı Hyundai Mighty kamyon alımı planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz