NISSAN şubat ayı kampanyası

0
1023
Nissan Qashqai
Renault Trucks

Japon otomotiv devi NISSAN, mart ayı sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerini şubat ayında geçerli sıfır faiz avantajıyla destekliyor. Ayrıca NISSAN QASHQAI veya X-TRAIL satın alan bir kişi, 1 Haziran’da Madrid’de oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına çift kişilik bilet kazanacak.

2018 yılında SUV sınıfında elde ettiği yüzde 19 pazar payı ile değişmeyen önderi olduğu SUV sınıfındaki başarısının altını bir kez daha çizen NISSAN, mart ayı sonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini, sıfır faiz kampanyasıyla desteklemeye devam ediyor.

QASHQAI, X-TRAIL, MICRA ve NAVARA modellerinde faiz oranını yüzde 0” olarak belirleyen NISSAN, QASHQAI, X-TRAIL ve NAVARA’da 40 bin, MICRA’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade olanağı da sunuyor.

NISSAN’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar, hurda teşvikli 76 bin 320TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, otomatik vitesli NISSAN JUKE ise hurda teşviki ile 95 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. NISSAN X-TRAIL’in 4X4 Skypack sürümü, şubat ayı boyunca 192 bin TL’lik avantajlı fiyatıyla sunuluyor.  SUV konforu, gücü ve taşıma sığasıyla dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA ise şubat ayı boyunca 44 bin TL’ye varan fiyat avantajı ve 40 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajı ile alıcılarını bekliyor. 

Nissan Xtrail

NISSAN ile UEFA Şampiyonlar Ligi final yolculuğu

UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsoru NISSAN’ın QASHQAI veya X-TRAIL modellerini satın alan bir kişi 1 Haziran’da Madrid’de gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçına çift kişilik bilet kazanacak. 1 Şubat- 31 Mart tarihleri arasında NISSAN’dan araç alan bir kişi, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ne çift kişilik bilet kazanacak ve 2 gece 3 gün konaklanacak tatilin de sahibi olacak. Kampanya kapsamında ayrıca, 10 kişi Ipad mini 4, 100 kişi ise Mi Band3 akıllı bileklik kazanacak.  

Nissan Navara

NISSAN’dan şubat ayına özel avantajlı servis kampanyaları

NISSAN yetkili servislerinde 3 yaş üstü ve garanti kapsamı dışı araçlar için başlatılan kampanya ile NISSAN sahipleri, araç bakımını uzman personel ve orijinal donanım güvencesiyle 535 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırma şansına sahip oluyor.

NISSAN güvencesi ile bakım yaptıran araç sahipleri, NISSAN onaylı fren balatalarını 200 TL’den başlayan fiyatlarla, NISSAN onaylı Bosch marka ön cam silecek setine 89 TL, arka cam sileceğe ise 39 TL fiyat avantajıyla sahip oluyor. NISSAN onaylı akü alımlarında ise yüzde 10 indirimden faydalanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz