13 litre motorlu Renault Trucks çekiciler taşımacılarla buluşuyor

0
2257
Renault-Trucks_Road-Show_Gorsel-1
Renault Trucks, 13 litrelik motora sahip çekicilerini taşımacılık profesyonelleri ile buluşturuyor.

Renault Trucks, yakıt tasarrufunu azamiye çıkaran 13 litrelik motora sahip çekicilerini taşımacılık profesyonelleri ile buluşturuyor.

13 litre motorlu çekicilerin pazarda daha yaygın hale gelmesini hedefleyen Renault Trucks, T 520 Yüksek Kabin ve T 480 modellerini filo sahipleri ve sürücüler ile buluşturmak üzere yola çıkıyor. Renault Trucks yetkili bayisi Koçaslanlar Otomotiv’in işbirliğiyle 17 Şubat – 14 Mart arasında Marmara ve Batı Karadeniz’de il il turlayacak Renault Trucks çekicilerin 17 Şubat haftasında güzergahı Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Gebze ve Kocaeli olacak.

Renault-Trucks_T-520_Gorsel-1
Koçaslanlar Otomotiv’in işbirliğiyle 17 Şubat – 14 Mart arasında Marmara ve Batı Karadeniz’de il il turlayacak Renault Trucks çekicilerin, 17 Şubat haftasında güzergahı Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Gebze ve Kocaeli olacak.

Renault Trucks’ın 13 litre motora sahip çekicileri; yakıt tüketimi, ikinci el değeri ve daha uzun motor ömrü ile toplam sahip olma maliyetini optimize ediyor. 13 litre motorlar, piyasanın en geniş tork aralığında çok çeşitli güç seçeneği sunuyor. Bu sayede yüksek bir ticari hız sağlanırken yakıt tüketimive bakım maliyetleri azaltılıyor.

Renault Trucks T serisi çekiciler ile pazarın en iyi yakıt tüketimi seviyelerini yakaladıklarını kaydeden Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, “Rekabetin ve maliyetlerin yüksek olduğu taşımacılık alanında, müşterilerimizin toplam sahip olma maliyetine odaklanıyoruz. Lojistik firmaları da geçmişe göre bu konuya çok daha fazla önem veriyor ve maliyet kalemleri çok daha hassas hesaplanıyor. 13 litrelik motorlar ile daha düşük bir yakıt tüketimi sağlanıyor. İkinci el değeri ve uzun motor ömrü ile de toplam sahip olma maliyetine katkı sağlanıyor.” dedi.

Renault-Trucks_T-520_Gorsel-2
Renault Trucks T 520 Yüksek Kabin

Ömer Bursalıoğlu, 13 litrelik motorun avantajlarını yüksek kabinin konforu ile birleştirdiklerinin altını çizerek, “Türkiye’de 13 litre motora sahip çekicilerimiz, büyük ilgi görüyor. Kalifiye sürücüleri, filolarında uzun süreli görevlendirmeyi hedefleyen lojistik firmaları da sürücülerinin beklentilerini önemseyerek tercihlerini bu araçlardan yana kullanıyor. Bu nedenle filo sahipleri ve sürücülerin araçlarımızı daha yakından tanımaları için bu özel buluşma etkinliklerini düzenliyoruz.” şeklinde konuştu.

Renault-Trucks_T-480_Gorsel
Renault Trucks T 480

Renault Trucks Roadshow takvimi – 17 Şubat haftası

Tekirdağ – Edirne (17 Şubat, Pazartesi) Yer : Tekirdağ Kooperatifi / Malkara Kooperatifi / Keşan Kooperatifi

Tekirdağ – Edirne (18 Şubat, Salı) Yer : Hayrabolu Kooperatifi / Uzunköprü Kooperatifi / Lüleburgaz Kooperatifi

Kırklareli (19 Şubat, Çarşamba) Yer : Kırklareli Taş. Kooperatifi / Pınarhisar Kooperatifi / Sergen Kooperatifi

Tekirdağ (20 Şubat, Perşembe) Yer : Çorlu Kooperatifi / Tepecik Kooperatifi

Gebze – Kocaeli (21 Şubat, Cuma) Yer : Pause Park / Kocaeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz