Yiğit Arslan, ‘LeasePlan Yetenek Yarışması’nın galibi oldu

0
683

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden biri olan ve beş kıtada 1.7 milyondan fazla araç filosunu yöneten LeasePlan’ın Tahincioğlu All-Star 2018 kapsamında bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “LeasePlan Yetenek Yarışması”nın galibi belli oldu. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve altı spor kulübünden altı yarışmacının yer aldığı mücadeleyi Tofaş’tan Yiğit Arslan kazandı. Geçen yıl düzenlenen yarışmanın da şampiyonu olan Aslan, 10 bin TL’lik ödülü Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan Vekili Özden Pelister ile Leaseplan Genel Müdürü Türkay Oktay’ın elinden aldı.

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden LeasePlan tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “LeasePlan Yetenek Yarışması” sonuçlandı. 21 Ocak tarihinde Tahincioğlu All-Star 2018 kapsamında Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve Gaziantep Basketbol’dan Can Uğur Öğüt, Galatasaray Odeabank’tan Ege Arar, Darüşşafaka’dan Emircan Koşut, Banvit’ten Erkin Şenel, Sakarya Büyükşehir Belediyespor’dan Moustapha Fall ile Tofaş’tan Yiğit Arslan’ın mücadele ettiği yarışmanın galibi Yiğit Arslan oldu. Geçen yılki yarışma organizasyonunu da ilk sırada bitiren Yiğit Arslan, final aşamasında parkuru 31 saniyede tamamlayarak üst üste ikinci kez yetenek yarışmasındaki birinciliğini ilan etmiş oldu.

LeasePlan Yetenek Yarışması üç yaşında

Yarışma sonunda düzenlenen ödül töreninde Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan Vekili Özden Pelister ile Leaseplan Genel Müdürü Türkay Oktay, Yiğit Arslan’a 10 bin TL’lik hediye çekini verdi. Üç yıldır Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin sponsorları arasında yer alan LeasePlan, 2020’ye kadar sponsorluk desteğini sürdürecek. LeasePlan, bu kapsamda 2016 yılından bu yana da All-Star etkinliği kapsamında “LeasePlan Yetenek Yarışması”nı düzenliyor.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve altı spor kulübünden altı yarışmacının yer aldığı mücadeleyi Tofaş’tan Yiğit Arslan kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz