Yiğit Akü, ana bayilerini bir araya getirdi

0
604
Yigit-Aku-Anitkabir-Ziyareti
Yiğit Akü ailesi ve ana bayileri, Anıtkabir’i ziyaret ederek saygı duruşunda bulundular ve mozoleye çelenk koydular.

Yiğit Akü A.Ş., “İleriye Götürür” ilkesi ile Türkiye genelindeki ana bayilerini 2020 yılı hedef ve projeleri için bir araya getirdi. Yiğit Akü A.Ş. Genel Müdürü Erinç Çetin Miser, Yiğit Akü A.Ş. olarak dünya akü sektöründe lider şirket olma yolundaki hedefleri ile sektördeki başarılarına hız kesmeden devam edeceklerini açıkladı.

Yiğit Akü A.Ş., Ankara Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasında gerçekleştirdiği “Yiğit Akü A.Ş. Geleneksel Bayi Toplantısı”nda Türkiye’nin bir çok ilinden gelen 70’e yakın ana bayisi ile 2019 yılı genel değerlendirme ve 2020 yılı hedef – projeleri için bir araya geldi. Toplantının ardından Yiğit Akü ailesi ve ana bayileri, Anıtkabir’i ziyaret ederek Atatürk ilkeleri doğrultusunda sanayide önemli başarı ve yatırımlara imza atan bir kurum olarak saygı duruşunda bulundular ve mozoleye çelenk koydular. Gün sonunda gerçekleştirilen gala yemeğinde geçen yıla veda edilerek başarılar kutlandı.

Yigit-Aku-Genel-Muduru-Erinc-Cetin-Miser-01
Yiğit Akü A.Ş. Genel Müdürü Erinç Çetin Miser

Yiğit Akü A.Ş. Genel Müdürü Erinç Çetin Miser öncülüğünde gerçekleşen “Yiğit Akü A.Ş. Geleneksel Bayi Toplantısı”nda geçmişten bu güne sürdürülen tüm hizmet ve faaliyetlerde birlik ve beraberlik felsefesi ile hareket edildiğine değinildi. İnsan kaynağının öneminin her daim farkında olan ve tüm yatırımlarını öncelikle insan odaklı sürdürmeyi hedefleyen Yiğit Akü’nün tüm bilgi ve birikimi kucaklayan, geleceğe kavuşturacak dinamik ve yenilikçi yapısı ile fark yaratmaya devam edeceği açıklandı.

2020 yılındaki hedeflerinin ve stratejilerinin daha da artacağını kaydeden Yiğit Akü A.Ş. Genel Müdürü Erinç Çetin Miser, Yiğit Akü A.Ş.’nin yol haritasında ağırlıklı olarak Ar-Ge faaliyetlerinin sonucunda elde edilen fayda doğrultusunda, küresel alanda çıkaracakları ürünlerle markalaşmanın, karlılığın ve cironun yükselmesinin bulunduğunu vurguladı. Erinç Çetin Miser, Yiğit Akü olarak Türkiye’nin enerji depolama alanında önde gelen ülkeler arasında yer almasını ve dünya akü sektöründe lider şirket olmasını sağlamanın en önemli amaçları olduğunu aktardı.

Yiğit Akü A.Ş.’nin hemen hemen her endüstri koluna yönelik geliştirdiği akü çeşitliliğinde yenilikler ve gelişimi destekleyen ürünlerini sektöre kazandıracağını, sürdürülebilir üretim planlamaları ve her yıl alanında son teknoloji makine yatırımları ile kapasitesini artırmaya 2020 yılında da devam edeceğini kaydeden Erinç Çetin Miser, starter akülerdeki öncülüklerini endüstriyel sektöre hitap eden batarya gruplarına da taşıyabilmek için yatırımlarını tamamlayarak, ülke ekonomisine kazanımı yüksek iş gelişimi ve girişimlerinde bulunacaklarını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here