Yerli multimedya sistemi

0
354
daiichi_fmax
DAIICHI Elektronik, araç içi multimedya sistemleri, hoparlör ve geri görüş kameraları geliştiriyor.

2002 yılında yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan DAIICHI Elektronik, sürücü ve yolcuların konforunu, sürüş güvenliğini artırmak ve onlara daha keyifli bir yolculuk yaşatabilmek amacıyla araç içi multimedya sistemleri, hoparlör ve geri görüş kameraları geliştiriyor.

Türkiye, Çin, İtalya, Hindistan, Brezilya ve Özbekistan olmak üzere 6 farklı ülkede iş geliştirme temsilcilikleri, üretim tesisi ve Ar-Ge merkezi bulunan DAIICHI Elektronik, Türk mühendislerinin geliştirdiği teknolojik ürünleri dünya üzerindeki otomobil üreticilerinin hizmetine sunuyor.

daiichi_omer_akdeniz
DAIICHI Elektronik Genel Müdür Ömer Tunç Akdeniz, yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan şirketin, yerli otomobilin teknolojik altyapısını, elektronik sistemlerini ve gösterge panellerini üretmek için en büyük aday olduğunu söyledi.

Şirketin Genel Müdürü Ömer Akdeniz, araç içi OEM multimedya ve navigasyon sistemleri alanında küresel markalarla başarıyla rekabet etmekten ve almış oldukları projeler ile Türkiye’nin adını duyurmaktan gurur duyduklarını belirterek, yerli otomobilin teknolojik altyapısını, elektronik sistemlerini ve gösterge panellerini geliştirmek için en büyük aday olduklarını söyledi.

Ömer Akdeniz, dünyada birçok küresel otomobil fabrikasına OEM navigasyon ve ses-görüntü sistemleri üretiklerini, bu alandaki tek Türk Ar-Ge Merkezi ve ürün geliştirici konumunda yer almanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

RADIO_DAIICHI_SU_DUCATO2
DAIICHI Elektronik’in otomotiv sektöründe FCA, Tofaş, Ford Otosan, Hyundai, GM, Suzuki, Temsa, Karsan, BMC, Mitsubishi, Volkswagen ve Lancia gibi büyük küresel oyuncularla işbirlikleri bulunuyor.

Bursa’daki Ar-Ge çalışmaları dünya pazarlarında yer buluyor

Dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı işbirlikleriyle Türkiye’yi bütün dünyada temsil eden DAIICHI Elektronik’in otomotiv sektöründe FCA, Tofaş, Ford Otosan, Hyundai, GM, Suzuki, Temsa, Karsan, BMC, Mitsubishi, Volkswagen ve Lancia gibi büyük küresel oyuncularla işbirlikleri bulunuyor.

İnovasyon kültür ve ortamını canlı tutmak ve sürekli iyileştirmek amacıyla DAIICHI’de her türlü fikre önem verildiğini belirten Ömer Akdeniz, Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde yer alan DAIICHI Ar-Ge Merkezi’nde müşteri talepleri ve pazar ihtiyaçlarına en iyi çözümü getirecek AutoSpice uyumlu donanım ve yazılımları geliştirdiklerini söyledi.

daiichi-karsan
DAIICHI Elektronik, Türk mühendislerinin geliştirdiği teknolojik ürünleri dünya üzerindeki otomobil üreticilerinin hizmetine sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here