Yeni Volkswagen Crafter kamyonet

0
871

Volkswagen Ticari Araç’ın 2017 yılında “Uluslararası Yılın Vanı” ödülünü kazanan modeli Crafter’ın şimdi de kamyonet sürümü Türkiye pazarına sunuldu. Yeni Crafter kamyonet, artan yükleme sığası, iç ve dış tasarımındaki yenilikler, teknoloji, güvenlik, konfor özellikleriyle kullanıcılarına sınıfının ötesinde olanaklar sunuyor. Yeni Crafter kamyonet, KDV indirimi ve Volkswagen Ticari Araç’ın kampanyası ile 149 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Volkswagen Ticari Araç, iş dünyasının yükünü yeni Crafter kamyonet ile hafifletecek. Yeni Crafter kamyonet, sahip olduğu alüminyum kasa ile artırılmış yük sığası, yeni nesil güvenlik donanımları, standart olarak sunulan kliması ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkıyor.

Yeni Crafter kamyonetin 2.0 litre TDI orta şasi tek kabin 140 bg 3.5 ton modeli 149 bin 500 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatı ile Volkswagen Ticari Araç yetkili satıcılarında satışa sunuldu.

Yüksek hacimli turbo motor

Yeni Crafter kamyonet, 140 bg güç ve 340 Nm azami tork üreten 2.0 litre hacimli turbo dizel motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Yeni Crafter kamyonet, 100 kilometrede ortalama 7.5 litre (manuel viteste 7.7 litre) yakıt tüketimi ve otomatik start/stop sistemiyle yüksek performans ve yüksek çekiş gücünü düşük yakıt tüketimi ile buluşturuyor.

8 ileri otomatik şanzıman

Yeni Crafter kamyonette istek üzerine sınıfında tek olan 4MOTION dört tekerden çekiş sistemi ve 8 ileri otomatik vites özellikleri de sunuluyor. Sadece önden çekişli modellerde sunulacak 8 ileri otomatik şanzıman, kesintisiz vites geçişleri ile konforlu sürüş ve daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor. 4MOTION 4 tekerlekten çekiş sistemi ise zorlu koşullarda yüksek çekiş gücü, yüksek performans ve iyi yol tutuşu sağlıyor.

Daha fazla yükleme hacmi

Yeni Crafter kamyonet, sahip olduğu alüminyum kasa ile rakiplerine göre 200 kilograma varan daha fazla yükleme sığası sunarken, arka kapağa bütünleşik basamak ile kasa içerisine ulaşımı kolaylaştırıyor.

Yüksek standart donanım

Yeni Crafter kamyonet, seınıfının üstünde ileri teknoloji ve güvenlik donanımlarını da birlikte sunuyor. Servotronik direksiyonu ile şehir içinde manevra kolaylığı sağlarken uzun yolculuklarda da hakimiyeti artırarak güvenli bir sürüş vadediyor. Standart olarak sunulan kaza sonrası bilinç kayıplarında hayati öneme sahip ikincil çarpışma önleme asistanı, klima, yol bilgisayarı, LED ön kabin aydınlatma ve konfor tipi sürücü koltuğu ile konfor seviyesini de üst düzeye taşıyor.

Yeni Crafter kamyonet, KDV indirimi ve Volkswagen Ticari Araç’ın kampanyasının yanı sıra 70 bin TL’ye 12 ay vadede yüzde 0 kredi faizi avantajları ile 149 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satış sunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here