ABD’de Audi Q5 ve Q7 sınıflarının en iyi SUV’ları seçildi

0
425
Audi Q5

Audi’nin SUV modelleri Q7 ve Q5, ABD’de otomobillerin birçok kritere göre değerlendirildiği Kelly Blue Book Ödülleri’nde sınıflarının en iyi otomobilleri seçildi.

Çin’in ardından dünyanın en büyük otomobil pazarına sahip ikinci ülke olan ABD’de 1926 yılından bu yana otomobillerin gerçek satış fiyatlarının değerlendirilmesi ve fiyat-fayda analizinde bir otorite olarak kabul edilen Kelly Blue Book şirketi tarafından verilen Best Buy Awards sahiplerini buldu.

Audi’nin iki SUV modeli Q7 ve Q5, Los Angeles Otomobil Fuarı öncesinde açıklanan ödüllerde, sınıflarının en iyi otomobilleri seçildi. Audi Q5 “Kompakt Lüks SUV sınıfında”, Audi Q7 ise “Orta Boy Lüks SUV sınıfında” en iyi otomobil seçilerek, “2019 Kelly Blue Book Best Buy Ödülleri“ne layık görüldü.

Kelly Blue Book’tan yapılan açıklamada, Audi Q5’nin “yenilikçi teknolojisi, quattro dört tekerden çekiş sistemi, sıra dışı tasarımı ve yakıt ekonomisi”, Audi Q7’nin ise “üst sınıf kalitesi, tasarımı ve konforlu sürüşü” nedeniyle ödüle layık görüldüğü belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here