Yeni Thermo King T-serisi daha verimli daha performanslı

0
1220
Thermo King’in dizel kamyon ailesinin üyesi T-serisi modelleri, verimlilik ve performansı ile müşterilerine sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyor
Renault Trucks

Thermo King’in dizel kamyon ailesinin üyesi T-serisi modelleri, verimlilik ve performansı ile müşterilerine sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyor. Sessiz çalışması, düşük yakıt tüketimi, azaltılmış çevresel etkisi ve 55 dereceye kadar kanıtlanmış performansı ile T serisi, Thermo King’in pazar önderliğini haklı çıkartacak özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yeni T serisi; güvenilirlik, performans ve düşük işletme maliyetleri ile sektörde yeni standartlar belirliyor. T serisi, yüksek performans için geliştirilirken kabin içinden kontrol sistemiyle kolay ve hatasız bir kullanım avantajı da sağlıyor. Azami verimlilikle un uygun performansı sunan birim, daha düşük egzoz yayımı ile daha düşük karbon salınımına sahip.

T-1200R modellerinde bulunan ETV supabı, birim içinde istenilen sıcaklığı sabitleyerek yakıt tasarrufu sağlamasının yanında taşınan ürünün kalitesini korumaya yardımcı oluyor.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek ürün kalitesi

Thermo King, T-Serisi’nde azami verimlilik sunarken aynı zamanda performanstan ödün vermeden daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor. T-1200R modellerinde bulunan ETV supabı, birim içinde istenilen sıcaklığı sabitleyerek yakıt tasarrufu sağlamasının yanında taşınan ürünün kalitesini korumaya yardımcı oluyor. Ayrıca TSR ve TSR-3 kumanda panel sistemi yakıt tasarrufunu artıran özelliklere sahip olduğundan daha düşük işletme maliyeti oluşturuyor.

Thermo King T-serisi birimleri, uzun ömürlü krank mili yatakları ile X426 C5 ve X430 C5 kompresörlere sahip bulunuyor. Daha fazla pompalama sığasına sahip yeni kompresörler daha yüksek hacimsel verim imkanı sağlıyor.

Seçenek olarak tercih edilebilen Whisper gürültü önleyici kit, şehiriçi dağıtımda ve sessizlik istenen bölgelerde rahat bir kullanım sağlıyor. Thermo King’in akustik laboratuvarlarında kapsamlı testlerle geliştirilen T-serisi Whisper, en zorlayıcı şartlarda dahi soğutma sığasından ödün vermeden sessiz bir performans sağlıyor. Ürün, mikro kanal teknolojisine sahip daha büyük kondansatörlerin, düşük gürültüye sahip fanların ve ses yalıtım malzemelerinin kullanılmasıyla daha sessiz hale getirildi. Ayrıca düşük gürültü sınıfına giren rakiplerine göre de yüzde 20 daha sessiz olmasıyla öne çıkıyor.

Yeni T serisinde grafikli ekran görüntüsü kullanım kolaylığı sağlarken, birimin emniyetli şekilde çalışmasını sağlayan alarm sistemleri de bulunuyor. Bakım zamanı için hatırlatıcıların bulunduğu birimin elektrik ve motor aksamına kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Doğuş Otomotiv, şirket vizyonu gereği distribütörü olduğu markanın tüm teknolojik gelişimlerini Türk kullanıcıların hizmetine dünya ile aynı anda sunuyor.

Birimde bulunan TSR ve TSR 3 kumanda panelinde bulunan kilitlenebilir tuş takımı, dizel/elektrik otomatik geçiş, ayar noktası uyarısı, birimin emniyetli şekilde çalışmasını sağlayan alarm sistemleri, dizel motor ve elektrik stand-by modu, saat sayaç ekranı, DAS (veri toplama sistemi) ve TracKing (uydu takip sistemi) özelliği ile şifreli koruma gibi geliştirilmiş birçok özelliği sayesinde etkin şekilde kullanılıyor.

Doğuş Otomotiv 2008 yılından itibaren Türkiye’de Thermo King distribütörlüğüne devam ediyor. Doğuş Otomotiv, şirket vizyonu gereği distribütörü olduğu markanın tüm teknolojik gelişimlerini Türk kullanıcıların hizmetine dünya ile aynı anda sunuyor. 2008 yılından bugüne kadar Doğuş Otomotiv, sektörde ilk kez müşteri destek hattını kurması, kumanda paneline Türkçe dil seçeneğini ekletmesi, birimin kayıt altına aldığı hava hareketlerinin raporunu yazılı olarak veren dokunmatik TouchPrint yazıcı ve kapının açıldığı anda soğutmayı durduran kapı duyargası ile sektörün dijital dönüşümüne çok önemli katkılarda bulundu. Farma – İlaç taşımacılığındaki gereksinimleri ve talepleri eksiksiz olarak karşılayan, AB ölçütlerine uygun İyi Dağıtım Uygulaması’nı (GDP) geliştiren ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile Yetkilendirme Protokolü oluşturan şirket, ATP Anlaşması kapsamında test, onay ve belgelendirme işlemlerine Gebze, Sakarya ve Hatay bölgesinde devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz