Yeni Sprinter ve Tourismo 15 Antalya’da tanıtıldı

0
351
Yeni-Mercedes-Benz-Sprinter-ve-Tourismo-15-Antalya'da-
Yeni Sprinter ve Tourismo 15

Mercedes-Benz Türk, 9 Temmuz akşamı The Marmara Antalya’da düzenlenen etkinlikte turizmin elçileri konumundaki Yeni Sprinter ve Tourismo 15’i özel konukların beğenisine sundu. Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak ve Mercedes-Benz Türk bayi Hastalya yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda en yeni Mercedes-Benz modeli Yeni Sprinter ve seyahat otobüslerinin en fazla tercih edilen modellerinden Tourismo 15 katılımcılar tarafından incelendi.

Mercedes-Benz-Turk-Otobus-Filo-Satis-Grup-Muduru-Burak-Batumlu
Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu

Türkiye’de satışa sunulduğu 1996 yılından günümüze, hafif ticari araçlar sınıfında fark yaratan Mercedes-Benz Sprinter; yenilenerek “Sprinter Sana Yakışır” sloganı ile mayıs ayında satışa sunuldu. Minibüs, panel van ve kamyonet olmak üzere 3 ana seçenekte bin 700’ü aşkın farklı seçeneği sunulan yeni Sprinter, müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. Aracın temelini, azami seviyede modüler bir yapı kavramı oluşturuyor. Bu modüler yapı kavramıile şehiriçi ve şehirdışı yolcu taşımacılığı yapan, okul ve personel servisi hizmeti veren, nakliye ve kurye hizmetleri gerçekleştiren firmalar için yeni çözüm önerileri sunuluyor.

Mercedes-Benz-Turk-Hafif-Ticari-Araclar-Muduru-Serdar-Yaprak
Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak

Yeni Tourismo ise daha konforlu, daha güvenli ve daha verimli modelleriyle tüm ihtiyaçları karşılamaya hazır. Yeni Tourismo tüm sınıflara uygun ve ekonomik bir otobüs. Tümü 2 akslı olmak üzere, Tourismo’nun 2 farklı uzunluk seçeneğinde 3 farklı modeli bulunuyor. 2+2 koltuklandırma düzenindeki Tourismo 15, 50 yolcu kapasitesi ile 12.3 m uzunluğunda, Tourismo 16 ise 54 yolcu kapasitesi ile 13.1 m uzunluğunda. 2+1 koltuklandırma düzenindeki Tourismo 16 2+1 ise 41 yolcu kapasitesi ile 13.1 m uzunluğa sahip.

Mercedes-Benz-Yeni-Sprinter-ve-Tourismo-Antalya'da
Mercedes-Benz Türk, 9 Temmuz akşamı The Marmara Antalya’da düzenlenen etkinlikte Yeni Sprinter ve Tourismo 15’i özel konukların beğenisine sundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here