Yeni Mercedes-Benz Sprinter müşterileri ile buluştu

0
298
Yeni-Mercedes-Benz-Sprinter-Musterileri-ile-Bulustu-(1)
Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, Mayıs-Temmuz ayları arasında İstanbul, Bursa, Ankara, Antalya ve İzmir’de yer aldığı etkinlikler kapsamında, yeni Mercedes-Benz Sprinter’ı müşterileri ile buluşturdu.

Yeni Mercedes-Benz Sprinter’ın mayıs ayı itibariyle satışa sunulmasının ardından Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Satış Müdürü Serdar Yaprak, Pazarlama Müdürü Onur Ahi, 2. El Satış Müdürü Faruk Özer ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Soner Gönültaş’ın katılımıyla İstanbul’da sponsor olduğu etkinliklerle başlayan organizasyonlar, Bursa, Ankara, Antalya ve İzmir ile tamamlandı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, İstanbul’da mayıs ve haziran aylarında İSTAB (İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği), TTDER (Turizm Taşımacılar Derneği) ve İSAROD’un (İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası) düzenlemiş olduğu organizasyonların destekçisi olarak Yeni Sprinter’i müşterilerinin beğenisine sundu. İstanbul’da düzenlenen ilk etkinliklerin akabinde haziran ve temmuz aylarında Bursa Mengerler, Ankara Mengerler, Koluman Ankara ve Hasmer, Antalya Hastalya, İzmir Mengerler Egemer ve Has İzmir bayileri ile birlikte düzenlenen etkinliklerde İstanbul dışındaki müşterilere de yeni nesil Sprinter tanıtıldı.

Mercedes-Benz-Turk-Hafif-Ticari-Araclar-icra-Kurulu-uyesi-Tufan-Akdeniz-07
Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz

Yeni Mercedes-Benz Sprinter

Türkiye’de satışa sunulduğu 1996 yılından günümüze hafif ticari araçlar sınıfında fark yaratan Mercedes-Benz Sprinter, mayıs ayı itibariyle yenilenerek “Sprinter Sana Yakışır” sloganı ile satışa sunuldu. Minibüs, panel van ve kamyonet olmak üzere 3 ana seçenekte bin 700’ü aşkın farklı seçeneği sunulan yeni Sprinter, müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. Aracın temelini, azami seviyede modüler bir yapı kavramı oluşturuyor. Bu modüler yapı kavramı ile şehiriçi ve şehirdışı yolcu taşımacılığı yapan, okul ve personel servisi hizmeti veren, nakliye ve kurye hizmetleri gerçekleştiren firmalar için yeni çözüm önerileri sunuluyor.

Mercedes-Benz-Turk-Hafif-Ticari-Araclar-Satis-Muduru-Serdar-Yaprak-04
Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak

Yeni nesil Sprinter Minibüs’te 13+1’den 22+1 kişiye kadar seçenekler

Türkiye’deki 20 yılı aşkın Sprinter deneyiminin ardından Yeni Sprinter Minibüs, ister personel ister okul aracı olarak 13+1’den 22+1 kişiye kadar sunmuş olduğu sınıfının en geniş ürün yelpazesi ve standart olarak sunduğu ayarlanabilir 3 noktalı emniyet kemerli yenilenen koltukları ile her koşulda güvenli bir ortam yaratıyor. Yeni Sprinter’da hem ön hem de yolcu bölümü için ayrı klima sistemi, yeni iç yan kaplamalar, arka hoparlörler, her koltuk sırası için USB girişleri ve telefon koyma yerleri ile de konforlu yolculuk deneyimi artıyor.

Yeni-Mercedes-Benz-Sprinter-Musterileri-ile-Bulustu-(2)
Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, İstanbul’da mayıs ve haziran aylarında İSTAB, TTDER ve İSAROD’un düzenlemiş olduğu organizasyonların destekçisi olarak Yeni Sprinter’i müşterilerinin beğenisine sundu.

Yeni Sprinter’ın 5 ton azami yüklü ağırlığa sahip araçlarda kalın teker seçeneği yer alıyor. Bu özellik sayesinde araçlar yüksek yolcu ve taşıma kapasitelerinde bile daha düşük bir yakıt tüketimi sağlıyor.

Yeni-Mercedes-Benz-Sprinter-Musterileri-ile-Bulustu-(3)
Yeni Mercedes-Benz Sprinter

Yeni Sprinter Minibüs, sahip olduğu elektrik destekli deri direksiyon simidi, süspansiyonlu sürücü koltuğu ve hız sabitleyici seçeneği ile sürüş konforunu artırırken; USB ve Bluetooth arayüzlü, yüksek çözünürlüklü, geniş dokunmatik ekranlı, akıllı telefon entegrasyonlu Mercedes-Benz multimedya sistemi ile de sürüş keyfine eğlence katıyor. Yeni Sprinter Minibüs modellerinde standart olarak sunulan multifonksiyonel direksiyon sayesinde, hem 5 inç ekrana sahip renkli gösterge panelindeki hem de 10 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik multimedya sistemindeki işlevlere erişim sağlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here