Yeni Isuzu N Serisi kamyonetler daha yüksek performanslı yeni motorla satışa sunuldu

0
755

3.5 tonluk yeni Isuzu N-Serisi kamyonetler, 1.9 lt hacminde çevreci motor, otomatik debriyaj sistemi ve 6 ileri vites ile satışa sunuldu.

Yenilenen Isuzu N-Serisi kamyonetler yüksek performanslı 1.9 litrelik yeni motorla daha fazla yakıt tasarrufu sunuyor.

Farklı üstyapılara uygun dayanıklı şasi yapısı ve model çeşitleriyle gıdadan tekstile, inşaat sektöründen belediye hizmetlerine kadar çok geniş bir yelpazede müşterilere hizmet veren Isuzu N-Serisi kamyonetler, dar ve geniş kabin seçenekleriyle kamyonet sınıfında yoğun ilgi görüyor. Yeni motorlu Isuzu kamyonetlerde SCR sistemi olmadığı için katkı maddesi AdBlue’ya ihtiyaç duyulmuyor. Sade LNT+DPD egzoz sistemli Isuzu kamyonetler, yakıt tüketiminde de avantaj sağlıyor.

Burunsuz dar ve geniş kabin seçenekleri ve yüksek manevra kabiliyetleriyle şehiriçinde en dar sokaklarda bile müşterisine hizmet edebilen ve FSM köprüsünden geçebilen NLR ve N-Wide kısa şasili sürümler, İstanbul’daki kullanıcılarına hem para hem de zaman kazancı sağlıyor.

Yüksek performanslı ve tasarruflu yeni nesil motor

1898 cc motoruyla yeni N-Serisi Isuzu kamyonetler, 123 beygirlik güç ve 320 Nm’lik tork değeriyle önceki sürümlere göre daha performanslı ve daha tasarruflu olarak satışa sunuluyor. Artırılmış diferansiyel oranı, 6 ileri yeni şanzıman ve otomatik debriyaj sistemi ile konfor ve performansı bir arada sunan Isuzu N-Wide ve NLR modelleri, yeni motorları sayesinde öncüllerine göre daha çevreci Euro 6b yayım değerlerinine sahipler.

63 ilde 103 servis noktasıyla Türkiye’nin en büyük ticari taşıt servis ağını sunan Anadolu Isuzu, 7/24 hizmet anlayışıyla satış sonrası hizmetlerde de N-Serisi sahiplerine avantajlar sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here