Yeni havalimanında 12 binden fazla Michelin X Works lastik kullanıldı

0
1272

2014 yılından bu yana üçüncü havalimanı şantiyesinde kullanılan araçlara lastik desteği sunan Michelin, 600’den fazla ağır vasıta aracı Michelin X Works ile donattı.

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Michelin, verimliliği artıran, uzun ömürlü ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan X Works lastikleri ile İstanbul’da inşasına başlanan üçüncü havalimanı şantiyesindeki araçlara 2014 yılından bu yana destek sunuyor.

12 binden fazla Michelin X Works kullanıldı

İstanbul’un üçüncü havalimanı olma özelliğini taşıyan bu mega projenin başından bu yana 600’den fazla araca hem orijinal donanım hem de sonrasında destek sunan Michelin, 12 binden fazla X Works lastiğiyle projede yer aldı.

Michelin X Works’e sosyal medyada büyük ilgi

Michelin X Works lastikleri sayesinde havalimanı inşasında daha yüksek verimlilik sağlayan yetkililerin şantiyede Michelin sayesinde yaşadıkları deneyimi anlattıkları video ise kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görmeyi başardı ve 1,5 milyonun üzerinde görüntülenme elde etti. Michelin lastikleri ve Michelin tarafından sunulan lastik çözümleri ile daha az lastik değişimi yapan araçlar, uzun ömürlü ve verimli performanslarıyla fark yarattı.

X Works ile azami dayanıklılık

X Works lastikleri, yol içi ve dışı yük taşımacılığında sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor. Bozuk yol koşulları için üretilen uzun ömürlü X Works lastikler, kaplanabilirlik ve fazla yük taşıma sığası özellikleriyle genişletilmiş güvenlik, daha fazla maliyet etkinliği ve artan çevre koruması sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz