Yeni Dacia Spring

0
273
New_Dacia_Spring-01
Yeni Dacia Spring, perakende, Business ve Cargo olmak üzere 3 sürüm olarak tüketicilerle buluşuyor.
Renault Trucks

Dacia’nın elektrikli mobiliteyi herkes ve her tür kullanım için erişilebilir hale getirdiği Yeni Spring, Fransa’da devlet teşvikli 12.403 Euro’dan başlayan fiyatlarla 20 Mart’tan itibaren ön siparişe çıkıyor.

Merakla beklenen, pazarın en ekonomik elektrikli otomobili Yeni Dacia Spring, perakende, Business ve Cargo olmak üzere 3 sürüm olarak tüketicilerle buluşuyor. Yeni Dacia Spring’in perakende sürümünün ön siparişleri 20 Mart itibarıyla 12.403 Euro’dan başlayan devlet teşvikli fiyatlarla açılırken, ilk teslimatlar sonbaharda gerçekleştirilecek. Rakipsiz fiyatıyla profesyonellere ve otomobil paylaşım çözümlerine yönelik geliştirilen Business sürümü ise Mart 2021’den itibaren kullanıma sunulacak. Arka koltuksuz 1.100 litre bagaj hacmi ve 325 kg taşıma kapasitesine sahip N1 onaylı Cargo sürümü ise 2022 yılından itibaren yollarda olacak.

New_Dacia_Spring__1
Yeni Dacia Spring’in perakende sürümünün ön siparişleri 20 Mart itibarıyla 12.403 Euro’dan başlayan devlet teşvikli fiyatlarla açılırken, ilk teslimatlar sonbaharda gerçekleştirilecek.

SUV görünümüne sahip yüzde 100 elektrikli bir otomobil olan Yeni Dacia Spring, WLPT verileriyle 230 km’lik (şehiriçi 305 km) menziliyle çoğu şehiriçi ve şehirler arası sürüş ihtiyaçlarını karşılıyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz