myCHEP, pandemi döneminde sorunsuz tedarik zinciri akışı sağladı

0
395
CHEP_MyCHEP-01
myCHEP, akılı telefon, tablet ve bilgisayardan giriş yapılarak, ekipman yönetimiyle ilgili tüm aşamaların online yürütülmesini sağlıyor.

Tedarik zinciri çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarından CHEP’in, güçlü teknolojik altyapısı ile geliştirdiği ve kullanıcıların hayatını mobilleştiren müşteri portalı myCHEP, pandemi döneminde de iş süreçlerinin devamlılığını sağlıyor. Tedarik zincirinde önemli bir faktör olan süreklilik konusunda kullanıcılara destek olan myCHEP, akılı telefon, tablet ve bilgisayardan giriş yapılarak, ekipman yönetimiyle ilgili tüm aşamaların online yürütülmesini sağlıyor.  

CHEP-Turkiye-Serhat-Enyuce
CHEP Türkiye Kıdemli Saha Operasyonları Müdürü Serhat Enyüce

Sektöre sunduğumuz dijital çözümlerimizle öncü olduk

Pandemi dönemiyle birlikte teknoloji ve dijitale olan talepte artış olduğunu ifade eden CHEP Türkiye Kıdemli Saha Operasyonları Müdürü Serhat Enyüce, CHEP olarak sektöre sunduğumuz dijital çözümlerimizle öncü olduk. Tüm bu hizmetlerle kullanıcılarımıza zaman, maliyet ve iş süreçlerinde esneklik kazandırıyoruz. myCHEP, iş yerlerine gidilemeyen pandemi döneminde, kullanıcılarımızın tedarik zincirini takip etmeleri için hayatını doğrudan kolaylaştıran bir teknoloji oldu. İş akışında, ekipman takipi ve yeni sipariş konusunda esnek ve online çözümler sunan myCHEP, akıllı telefon, tablet ve bilgisayardan giriş yapılarak tedarik zincirinin aksamadan devam etmesini sağladı” dedi.  

CHEP-Service-Center-01
Kullanıcılara 7 gün 24 saat erişim ve takip olanağı sağlayan myCHEP, hesapları yönetme, fatura takibi, sipariş ve veri yönetimi gibi zorlu süreçleri online olarak saniyeler içinde yapma fırsatı veriyor.

Farklı cihazlardan online 7/24 erişim

Kullanıcılara 7 gün 24 saat erişim ve takip olanağı sağlayan myCHEP, hesapları yönetme, fatura takibi, sipariş ve veri yönetimi gibi zorlu süreçleri online olarak saniyeler içinde yapma fırsatı veriyor. Tedarik zinciri faaliyetlerini her aşamada görebilme, sipariş takvimi oluşturma ve ekspres sipariş verebilme imkanı da sunan teknoloji, kullanıcılara farklı alanlara odaklanmak için ekstra zaman ve enerji bırakıyor.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz