Wiking Helikopter’den 30 milyon Euro’luk yatırım

0
332
AW139
AW139 helikopterleri, uçuş ve görev teknolojisi, kabin genişliği, konforu ve performansı gibi birçok özelliği ile en çok tercih edilen modeller arasında.

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “Exclusive” distribütörlüğünü üstlenen Kaan Air’ın Almanya’daki iştiraki Wiking Helikopter, iki adet AW139 helikopteri bünyesine ekleyerek filosunu genişletmeye devam ediyor.

Leonardo Helicopters’in “Türkiye Exclusive” distribütörü olan Kaan Air’ın iştiraki Wiking Helikopter, iki adet AW139 modelini ekleyerek filosundaki AW139 modelli helikopter sayısını altıya yükseltti. AW139 modeli helikopterlerinin teslimatının 2020 yılında tamamlanması bekleniyor.

Dünyadaki zorlu offshore (denizaşırı) operasyonlar için tercih edilen AW139 modeli, kabin genişliği ve konforuyla da dikkat çekiyor. Offshore, arama ve kurtarma, VIP yolcu taşımacılığı ve polis operasyon görevleri için kullanılan AW139 modeli; ileri düzeyde destek, bakım hizmetleri ve eğitim hizmetleri gibi yeni standartları da beraberinde getiriyor.

AW139 helikopterleri, uçuş ve görev teknolojisi, kabin genişliği, konforu ve performansı gibi birçok özelliği ile en çok tercih edilen modeller arasında. Leonardo Helicopters, bugüne kadar 70’ten fazla ülkeden 270 firma için 1100’den fazla AW139 siparişi aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here