Wielton’dan HS Star’a teslimat

0
33
Wielton
Ankara merkezli HS Star, filosuna 1 adet Mega Multiheight Curtain Master treyler dahil etti.

Türkiye pazarında Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Wielton, teslimatlarına devam ediyor. 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren Ankara merkezli HS Star, filosuna 1 adet Mega Multiheight Curtain Master treyler dahil etti.

HS Star’ın yeni treyleri, Wielton Yetkili Satıcı ve Servisi UCR Otomotiv’de gerçekleşen töreninde Wielton İhracat Direktörü Jacek Stokowski ve Ürün Direktörü Piotr Agata, Doğuş Otomotiv Wielton Satış ve SSH Müdürü Ozan Akbal ve UCR Otomotiv yetkilileri tarafından HS Star Genel Koordinatörü Murat Sabri Kayalar’a teslim edildi.

“Güçlü bir işbirliği oluşturacağız”

Wielton İhracat Direktörü Jacek Stokowski, teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “HS Star ile olan işbirliğimiz, her iki taraf için de büyük bir değer taşıyor. Wielton markasının HS Star’ın lojistik operasyonlarına önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

HS Star Genel Koordinatörü Murat Sabri Kayalar ise “Wielton’un üstün teknolojiye sahip ürünlerini tercih etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu teslimat, filomuzun fonksiyonelliği ile birlikte bizim de sektördeki rekabet gücümüzü artıracaktır.” ifadesini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz