Yiğit Akü, Automechanika İstanbul’a katıldı

0
1359

Yiğit Akü, Automechanika İstanbul Otomotiv ve Endüstri fuarına katılım sağlayarak, inovasyon, yenilik ve girişimlerini sektörle buluşturdu. Yiğit Akü standında yer alan VR Gerçeklik Stüdyosu katılımcıların ilgi odağı oldu.

Türk ve Avrupa otomotiv endüstrisinin buluşma platformu haline gelen Automechanika İstanbul Fuarı’nda farkındalık yaratan, yüksek niteliklere sahip ürün yelpazesi ile göz dolduran Yiğit Akü, sektöre kazandırmış olduğu başarılı ürün yelpazesi ile yine adından söz ettirdi.

2018 yılına hızla giriş yapan ve küresel arenadaki yerini koruyan Yiğit Akü, prestij kategorisinde akıllı aküler, Stop Start teknolojisi ile üretilmiş özel aküler, endüstriyel alanlarda kullanılan jel aküler ve elektrikli araçlara özel lityum iyon aküler ile boy gösterdi.

Yiğit Akü, iç ve dış piyasa ile olan iş birliktelikleri ve yüksek tedarik gücünü gözler önüne sererken, bünyesindeki seçkin ürün yelpazesi ve inovasyona dayalı nitelikli ürünleri ile sektörün nabzını tuttu. Çözüm odaklı yaklaşımı ve yenilikçi yapısı ile 40 yılı aşkın süredir etkinlikte bulunan Yiğit Akü, sektörün temsilcisi olarak Automechanika İstanbul Fuarı’nda tedarikçileri, bayileri ve uluslararası arenadaki iş ortakları ile bir araya getirdi.

Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarını her yıl daha da artıran Yiğit Akü, 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat yaparak, önder adımlar ile sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz