Vosmer Otomotiv, Bornova’da yeni tesisini açtı

0
1995

Doğuş Otomotiv çatısı altında yer alan markaların satış ve satış sonrası hizmetlerini İzmir, Alsancak ve Gaziemir’deki tesislerinde başarıyla gerçekleştiren Vosmer Otomotiv, İzmir Bornova’da yapımı tamamlanan modern teknolojiyle donatılmış yeni tesisini hizmete açtı. Vosmer Otomotiv, toplamda 37 bin metrekare kapalı alana sahip, Ege Bölgesi’ndeki üçüncü tesisinde, Volkswagen binek ve ticari taşıt, Audi, Seat, Škoda, Porsche ve DOD markaları için satış ve satış sonrası servis hizmeti vermeye başladı.

İzmir’de 2009 yılından bu yana, Doğuş Otomotiv çatısı altında yer alan Volkswagen binek ve ticari taşıt, Seat, Škoda, Porsche ve DOD markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla yerine getiren Vosmer Otomotiv, İzmir Bornova’da yapımı tamamlanan üçüncü tesisini hizmete açtı. Modern teknolojiyle donatılmış Bornova tesisinde hem satış hem de satış sonrası hizmetleri vermeye başlayan Vosmer Otomotiv, yeni yerinde Audi markasını da yetkili satış ve servis ağına ekledi.

500 kişilik ekiple hizmet veriyor

Vosmer Otomotiv, içerisinde sosyal alanların da yer aldığı Bornova’daki modern tesisinde 500 kişilik deneyimli bir ekiple hizmet veriyor. 37 bin metrekare kapalı alana sahip olan Vosmer Otomotiv Bornova tesisinde, farklı markalardan 100 adet araç sergileme ve 80 adet liftin konumlandırıldığı mekanik, boya ve kaporta atölyeleriyle birlikte günlük 220 araca satış sonrası hizmeti verebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz