Volkswagen Ticari Araç’tan şubat ayı fırsatları

1
1077
VW Caddy

Volkswagen Ticari Araç, 2019 modellerinin satışına özel kampanyalarla başladı. 2019 model araçlara ÖTV/KDV indirimine ek 12 bin TL’ye varan indirimle sahip olmak mümkün. Yetkili satıcı stoklarında bulunan sınırlı sayıdaki 2018 model araçlarda ise; şubat ayına özel yüzde 10’a varan indirim olanağı sunuyor. Bu indirimlere ek olarak 2018 ve 2019 model yılı araçlara yüzde 0’dan başlayan cazip kredi faiz oranlarıyla da sahip olunabiliyor.

2019 model satışına başlayan Volkswagen Ticari Araç, uygulamaya aldığı yeni kampanyasıyla tüm 2019 model araçlarda ÖTV/KDV indirimlerine ek olarak 12 bin TL’ye varan indirimler ve cazip kredi faiz oranları sunuyor.

Sınırlı sayıdaki 2018 model Caravelle, Caddy, Amarok ve Transporter modellerinde de cazip fırsatlar devam ediyor. Şubat ayı boyunca devam edecek kampanya ile ÖTV/KDV indirimlerine ek olarak, kısa bir süre için yüzde 10’a varan indirimlerle bu modellere sahip olmak mümkün.

Yüzde 0’dan başlayan cazip kredi faiz oranları

Kampanya süresince, Volkswagen Ticari Araç’ın ürün yelpazesindeki modeller için, sunduğu indirimlere ve ÖTV/KDV indirimlerine ek olarak, yüzde 0’dan başlayan faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamındaki 40 bin TL’ye 6 ay vadede yüzde 0 faiz oranı ve 80 bin TL’ye 36 ay vadede yüzde 1,79 faiz oranı gibi cazip faiz oranları hakkında detaylı bilgiye www.vw.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here