lrizar e-hareketlilik, Hamburg’a sekiz elektrikli otobüs teslim edecek

0
445
irizar-bus
Irizar e-hareketlilik, Hamburglu operatör Verkehrsbetriebe Hamburg-Holstein GmbH'ye sekiz adet elektrikli otobüs teslim edecek.

Hamburglu operatör Verkehrsbetriebe Hamburg-Holstein GmbH (VHH), ICB Frankfurt ve Rheinbahn Dusseldorf’un mevcut siparişlerine ek olarak lrizar ie otobüs modelinden sekiz sıfır yayımlı otobüs satın aldı.

Bu, lrizar e-hareketlilik‘in distribütörü Ferrostaal Equipment Solutions aracılığıyla kuzey Almanya ile imzaladığı ilk sözleşme oldu. Bu yeni sipariş ile lrizar e-hareketlilik, Almanya’daki elektromobilite çözümlerini genişletmeye devam ediyor.

12 metre uzunluğundaki araçlar 3 kapı, 30 koltuk (4’ü hareket engelli yolcular için) ve bir tekerlekli sandalye alanı ile donatılıyor. Araçlar geceleri yavaş şarj (150 kW) ile şarj ediliyor. Bu otobüsün ön dingilin sol ve sağ taraflarına konumlandırılan iki şarj noktası bulunuyor. Otobüslere yerleştirilen akülerin yanı sıra ana parçalar ve sistemler lrizar Group tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş durumda.

irizar-bus-02
12 metre uzunluğundaki araçlar 3 kapı, 30 koltuk (4’ü hareket engelli yolcular için) ve bir tekerlekli sandalye alanı ile donatılıyor. Araçlar geceleri yavaş şarj (150 kW) ile şarj ediliyor.

Araçlar, 2022’nin ilk çeyreğinde teslim edilecek.

lrizar e-hareketlilik, distribütörü Ferrostaal Equipment Solutions aracılığıyla Almanya, Avusturya ve İsviçre pazarlarında elektrikli otobüslerin satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra şarj altyapıları sunuyor.

Verkehrsbetriebe Hamburg-Holstein GmbH (VHH), yaklaşık 2 bin 100 çalışan ve 155 otobüs hattında çalışan 677 otobüsle kuzey Almanya’daki en büyük ikinci yerel taşımacılık şirketi. VHH, yılda yaklaşık 106.6 milyon yolcu taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz