Volkswagen Ticari Araçlar için yeni marka tasarımı

0
374
vwnutzfharzeuge
Volkswagen Ticari Araçlar, yeni marka tasarımını hayata geçiriyor.

Volkswagen Ticari Araçlar, Volkswagen Binek Araçlar ile birlikte yeni marka tasarımını hayata geçiriyor.

İnsanları odağa aldıklarını ve Volkswagen Ticari Araçlar’ın daha önce hiç olmadığı kadar müşterilere yakın olduğunu kaydeden Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Heinz- Jürgen Löw, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Yeni T6’yı tanıtıyoruz. Her zamankinden daha dijital, bağlantılı ve çağdaş. Bu yılın başından bu yana Volkswagen Ticari Araçlar, bence ID ailesinin duygusal olarak en çekici aracı olan ID. BUZZ için sorumluluk aldı. Volkswagen Ticari Araçlar’ın yeniden markalandırılması için bundan iyi zaman olamaz.

VWN_nbdLogo
Volkswagen Ticari Araçlar’ın yeni marka logosu

Volkswagen Ticari Araçlar Pazarlama ve Ürün Pazarlama Başkanı Tobias Volkmer ise şunları söyledi: “Pazarlamamız daha dijital ve bağlantılı hale geliyor. Müşterilerimize daha hızlı ve duygusal bir bağla ulaşmak için hareket halindeyiz. Volkswagen Ticari Araçlar , Volkswagen’in yeniden markalandırılması için geliştirme sürecine tamamen entegre olmuş durumda. Bu uyarlamada hedef gruplarına en uygun yorumu getirmeye odaklandık. Hepsinden önemlisi güvenilirlik her zamankinden daha büyük bir rol oynayacak.

vwnutzfharzeuge-t6.1
T6.1 Transporter için yeni kampanya insanları odağa koyuyor.

Dönüşüm günden güne daha görünür hale geliyor. Görsel dilden tüm basılı ürünlerin kurumsal tasarımına, online varlığa, perakende ortaklarının markalandırılmasına ve en sonunda güncel marka logosuna kadar herşey yeni yön doğrultusunda uyarlanıyor. Bu dönüşüm, markanın hafif ticari araçlar üreten alışılageldik bir otomobil üreticisinden çağdaş bir geleceğin mobilite çözümleri sağlayıcısına geçişinin altını çiziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here