Volkswagen Ticari Araç’ın başarılı satış ekiplerine Dubai gezisi

0
745

Volkswagen Ticari Araç’ın VDF işbirliğiyle gerçekleştirdiği Auto Credit kampanyasında başarı gösteren 26 satış temsilcisine Dubai seyahati ödülü.

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliğiyle gerçekleştirdiği Auto Credit kampanyasında başarılı satış performansı gerçekleştiren yetkili satıcılarını Dubai tatiliyle ödüllendirdi. Marka, 23-25 Şubat tarihlerinde Türkiye’nin çeşitli kentlerindeki 19 yetkili satıcısının başarılı 26 çalışanını Dubai’de ağırladı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Çanakkale, Adıyaman, Manisa, Şanlıurfa, Muğla, Kütahya, Malatya, Kayseri’den katılan 26 satış temsilcisine Volkswagen Ticari Araç ve VDF yetkilileri eşlik etti.

Çöl Safarisi gibi etkinliklere katılmanın yanı sıra Atlantis AquaPark, Dubai Mall ve Burj Khalifa gibi Dubai’nin turistik merkezlerini gezme fırsatı bulan başarılı satış temsilcileri, 3 gün boyunca keyifli zaman geçirdi. Doğuş Grubu çatısı altında faaliyet gösteren d.ream’e bağlı olan ve birçok uluslararası yayın tarafından Dubai’nin En İyi Restaurant’ı olarak gösterilen Rüya Restaurant da gezideki keyifli noktalardan biri oldu.

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliğiyle gerçekleştirdiği Auto Credit kampanyasında başarılı satış performansı gerçekleştiren yetkili satıcılarını Dubai tatiliyle ödüllendirdi.

Ödül sistemiyle satış ekiplerinin motivasyon ve performanslarını artırmayı amaçlayan Volkswagen Ticari Araç, VDF işbirliğiyle hayata geçirdiği Auto Credit sisteminde müşterilerine düşük peşinat ve taksitlerle araç sahibi olma imkanı sunuyor. Auto Credit sisteminde müşteriler geri alım garantisinden yararlanabildikleri gibi dilerlerse 3 yıl sonunda araçlarını yeni bir Volkswagen Ticari Araç modeliyle değiştirebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here