Vitesco Technologies, yüksek voltajlı hibrit araçlarda yayımları azaltıyor

0
52
Continental_Vitesco_Bas__n_B__lteni_G__rsel__3_
Vitesco Technologies, elektrikli katalizör ısıtmasını yüksek voltajlı hibrit araçlarda da kullanılabilir hale getiriyor.

Vitesco Technologies, kanıtlanmış EMICAT çözümü ile yüksek voltajlı araçlar pazarına giriyor. Verimliliği yüksek yeni elektronik sistemlerle yayımlar anında dönüştürülüyor.

Continental AG Güç Aktarma Organları Bölümü çatısı altında faaliyet gösteren Vitesco Technologies, elektrikli katalizör ısıtmasını yüksek voltajlı hibrit araçlarda da kullanılabilir hale getiriyor. Modern güç aktarma teknolojileri ve elektrifikasyon çözümlerinin önde gelen uluslararası tedarikçisi Vitesco, yüksek gerilim sektöründe ısıtma teknolojisini kullanarak mevcut ürün yelpazesini genişletiyor. Geliştirilen yenilikçi e-katalizör, önemi giderek artan düşük yayımlara ulaşmayı bugünden mümkün hale getiriyor.

Continental_Vitesco_Bas__n_B__lteni_G__rsel
Vitesco, yüksek gerilim sektöründe ısıtma teknolojisini kullanarak mevcut ürün yelpazesini genişletiyor. Geliştirilen yenilikçi e-katalizör, önemi giderek artan düşük yayımlara ulaşmayı bugünden mümkün hale getiriyor.

Verimli elektrifikasyon için akıllı çözümler gerekir

Vitesco Technologies Sensör ve Tahrik Sistemleri Departmanı Müdür Yardımcısı Klaus Hau, “Denenmiş ve test edilmiş EMICAT ısıtmalı katalizörümüz ile yeni DC/DC konverterimizin mükemmel kombinasyonu, kritik durumlarda, yani yanmalı motor yeniden başlatıldığında, gerçek emisyonları azaltır. Verimli elektrifikasyon için akıllı çözümler gerekir.” dedi.

Continental_Vitesco_Bas__n_B__lteni_G__rsel__2_
Yeni geliştirilen DC/DC konverter, ısıtma diski için tahrik sisteminin yüksek voltajından düşük voltajlı güç üretiyor ve yüzde 95 oranında yüksek verimlilik sunuyor.

Üretim 2023’te başlayacak

Yüksek voltajlı hibritlerde de bu tür bir egzoz gazı kontrolü şimdiye kadar yapılamıyordu. Yeni geliştirilen DC/DC konverter, ısıtma diski için tahrik sisteminin yüksek voltajından düşük voltajlı güç üretiyor ve yüzde 95 oranında yüksek verimlilik sunuyor. Üretimin 2023 yılına başlaması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here