Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması başvuruları başladı

1
2357
Renault Trucks

Mars Logistics ana sponsorluğunda, Lojistik Derneği (LODER)’in katkılarıyla düzenlenen “15’inci Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması” için hazırlıklar başladı. Sektörün gelişimini destekleyen ve ilgiyle takip edilen yarışmaya bu yıl yeni bir kategori daha eklendi. Bu yıl eklenen “Uluslararası” kategorisiyle birlikte dört ayrı kategoride öğrenciler ekip olarak yarışacak.

Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden biri olan Mars Logistics, Lojistikçiler Derneği (LODER)’in katkılarıyla düzenlediği “Üniversitelerarası Vaka Yarışması”yla tüm üniversite öğrencilerini, takım halinde yarışarak, yaratıcı lojistik çözümleri üretmeye davet ediyor. Üniversite öğrencileri yarışma ile hem ödül kazanma hem de lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında kariyerlerine yön verebilme fırsatı elde edecek. Başvurular 31 Aralık’ta sona eriyor.

Kategorilerde yenilik

Ekipler tarafından, verilen vaka üzerine hazırlanan çözüm projeleri; LODER tarafından belirlenen jüri üyelerince değerlendirilecek ve bu değerlendirme sonucunda dereceye giren öğrencilere para ödülleri verilecek. Her yıl üç ayrı kategoride düzenlenen Lojistik Vaka Yarışması’na bu yıl yeni bir kategori daha eklendi. Uluslararası kategoriyle birlikte dört ayrı kategoride öğrenciler ekip olarak mücadele edecek.

15’inci Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvuru için www.marslogistics.com ve www.loder.org.tr  adresli web siteleri ziyaret edebilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz