UND, Kapitan Andreevo Tır Parkı’nın yüksek fiyat uygulamasını gündeme getirdi

0
367
und-kapitan-andreevo-tir-parki-20
UND Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Tutu, İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve İcra Kurulu Üyesi Kadir Çirkin, 10 Eylül 2020 tarihinde, Kapitan Andreevo TIR Parkı Müdürü Vasil Dimitrov ve Altyapı Sorumlusu Ami Razmig ile görüşme gerçekleştirdi.

UND Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Tutu, İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve İcra Kurulu Üyesi Kadir Çirkin, 10 Eylül 2020 tarihinde, 21 Ağustos 2020 tarihinde faaliyetlerine başlayan ve Parking Kapitan Andreevo EOOD tarafından işletilen TIR Parkı alanında TIR Parkı Müdürü Vasil Dimitrov ve Altyapı Sorumlusu Ami Razmig ile görüşme gerçekleştirdi.

İyi niyet çerçevesinde gerçekleşen görüşmeye, Sofya Ticaret Müşavirliği ve Bulgaristan Uluslararası Taşımacılar Birliği (SMP) Yönetim Kurulu Başkanı Yordan Arabadzhiev ve beraberindeki heyet de katılım gösterdi. TIR Parkı’nda incelemelerde bulunan UND heyeti, TIR Parkı’nın 25 Euro olan yüksek fiyat uygulaması konusunu yetkililer nezdinde gündeme getirdi. Fiyatın indirilmesi konusunda SMP yetkililerinden de destek alındı ve iki ülke taşımacılık organları, sınır geçişlerinin hızlandırılması için işbirliği konusunda mutabakata vardı.

und-kapitan-andreevo-tir-parki-19
İyi niyet çerçevesinde gerçekleşen görüşmeye, Sofya Ticaret Müşavirliği ve Bulgaristan Uluslararası Taşımacılar Birliği (SMP) Yönetim Kurulu Başkanı Yordan Arabadzhiev ve beraberindeki heyet de katılım gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here