UND “Dijitalleşme Çalışma Grubu” Başkan ve Başkan Yardımcısı seçimleri gerçekleştirildi

0
139
und-dijitallesme-calisma-grubu-baskan-ve-baskan-yardimcisi-secimleri-yapildi
UND üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan "Dijitalleşme Çalışma Grubu" toplantısı 19 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

UND üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan “Dijitalleşme Çalışma Grubu” toplantısı 19 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

UND‘nin Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ve Kodsuz Yazılım Geliştirme Platformları (No-code development platform) ile gerçekleştirmiş olduğu görüşmeler hakkında ön bilgilendirmeler yapıldı.
İlerde yapılması öngörülen toplantılar ve görüşülmesinde fayda görülen konu başlıkları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

A ve B grubu olarak alt çalışma grupları oluşturulan Dijitalleşme Çalışma Grubu’nda, Çalışma Grubu Başkan ve Yardımcısı seçimleri gerçekleştirildi.
(A Grubu: Dijitalleşmiş Firmalar, B Grubu: Dijitalleşme Aşamasında Olan Firmalar)

Yapılan seçimlere göre;
A Grubu Başkanı Cüneyt Ergen (Alışan Lojistik), Başkan Yardımcısı Feryal Selvi (TOBBUND),
B Grubu Başkanı Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Başkan Yardımcısı Barbaros Büyükyılmaz (Toros Nakliyat)
Sosyal Medya ve Tanıtım Sorumlusu olarak ise Zülal Çimagil (Toros Nakliyat) seçildi.

Toplantıya UND Yönetim Kurulu II. Başkanı Şerafettin Aras (Hilal Trans), UND Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Güner (Trans Lojistik), Adil Özkan (Elpar), Barbaros Büyükyılmaz (Toros Nakliyat), Berke Gözüm (SGS TransitNet), Bilal Özer (Özer Taşımacılık), Bilal Yeşil (Altek), Burak Özaslan (Canmar), Canan Cellat (TOBB UND), Cüneyt Ergen (Alışan Lojistik), Enes Şaşmaz (Logitrans), Erman Deniz (Erman Nakliyat), Fehmi Turgut (Bulkan), Feryal Selvi (TOBB UND), Furkan Aras (Hilal Trans), Mustafa Özkan (Elpar), Murat Topkaya (Hilal Trans), Mehmet Yüce (Logitrans), Mert Osman Çimagil (İnterkombi), Muharrem Aytekin (Aytekin), Mustafa Yaldız (Destan), Murat Topkaya (Hilal Trans), Gonca Müge Durnalı (Schenker Arkas), Oğuz Taner (Şahin), Onur Dal (Hilal Trans), Sedat Gökçe (Schenker Arkas), Talha Çimagil (Toros), Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Türkkan Alkan (Hilal Trans), Zülal Çimagil (Toros) ve Berkalp Kaya (UND Uzmanı), İhsan Ölmez (UND Uzman Yrd.), Seda Gültekin (UND Eğitim Merkezi Sorumlusu) katılım sağladı.

UND Dijitalleşme Çalışma Grubu, dijitalleşme uygulamalarının taşımacılık ve lojistik sektörüne etkileri ve sektör firmalarının dijitalleşme alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması, mevcut sorunlarına dijitalleşme yoluyla çözüm aranması ile alakalı çalışmalar yapmak, bu çalışmalar ile alakalı düzenli raporlar yayınlamak, bu çalışmalardan üyelerini, kamu kurum ve kuruluşlarını haberdar etmek, üyelerine özel etkinlikler düzenlemek için faaliyet gösterecek.

UND, Çalışma Grubu’nda Başkan ve Başkan Yardımcılığı görevine getirilen üyeleri kutladı ve tüm katılımcılar adına başarılı bir dönem olmasını diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here