Tüylüğlu Grup’a Mercedes-Benz Arocs

0
2360

Hazır beton, demir, çimento ve inşaat malzemeleri alanlarında himet veren Tüylüoğlu Grup, Arocs 4142 beton mikseri ağırlıklı olmak üzere 35 adet Mercedes-Benz kamyonu filosuna kattı.

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen törene Tüylüoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüylüoğlu, CEO Gökhan Tüylüoğlu, Genel Müdür Kıvanç Serin, Hassoy Motorlu Vasıtalar Genel Müdürü Ahmet Tuna, Kamyon Satış Müdürü Muharrem Eğrioğlu, Otobüs Satış Müdürü Selim Saral ve Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Yeni Mercedes-Benz Arocs beton mikserlerin Türkiye’nin her yerinde hazır beton taşımasında kullanılacağını dile getiren Tüylüoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüylüoğlu, Mercedes-Benz Arocs kamyonların düşük yakıt tüketimlerinin ve Mercedes-Benz Türk’ün tüm Türkiye’de geniş yetkili servis ağına sahip bulunmasının bu yatırımda etken olduğunu ifade etti.

Araç parkında ağırlıklı olarak beton mikseri üstyapılı kamyon bulunduran ve 120 adet özmal araca sahip olan Tüylüoğlu’nun araçlarının tamamı Mercedes-Benz markasından oluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz